Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Apple Mahkemelik Oldu!

Video 8 Temmuz, 02:21'de eklendi 16881 Görüntülenme

Apple‘ın Çin ile ilgili sorunlarına bir yenisi daha eklendi. Gelen bilgiler şirketin ülkede yeniden dava konusu olacağını gösteriyor.
Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden olan Apple ve Çin hükumetinin yıldızı bir türlü barışmıyor. Sorunların başlangıcı ise Apple‘ın Çin’deki bazı tasarımların benzerini iPhone modellerine uyguladığı yönündeki iddialar yüzünden olmuştu. Üzerinde anlaşılamayan konu defalarca mahkemeye taşınmıştı. Yakın bir zamanda da iTunes Film ile iBook servisleri hakkında ülkeyle problem yaşayan Apple, şimdi ise bir medya takip şirketinin açacağı dava ile gündeme geldi. Şirketin iddiası App Store‘da Youku HD‘ye ait bir içeriğin ihlal edilmesi oldu.

Apple Mahkemelik Oldu! Apple Mahkemelik Oldu! Apple Mahkemelik Oldu! Apple Cin 700x385

Apple Mahkemelik Oldu!

Çin Radyo Film Ve Televizyon Yayını tarafından kullanılmak üzere hazırlanmış olan ve 1994’ten bu yana yayında olan bir videoyu Apple‘ın kullandığına dair ortaya çıkan söylemler gergin bir ortam oluşturdu. Zira Apple‘ın videoyu App Store‘da yayınlaması yayın haklarına dair büyük bir ihlal durumuna işaret ediyor, bu da Cupertino merkezli teknoloji şirketinin başını bir hayli ağrıtacak gibi.
Halbuki Apple ve Çin arasında bir süredir olumlu bir hava mevcuttu. Çin’deki pazarda yerini koruyan şirketin Youku HD‘ye ait olan ve App Store‘da yayınlanan video ile bu duruma veda etmesi muhtemel.


Mahkemeye taşınan olaya konu olan filmde, “Xuebo Dixiao” isimli 1930’larda yaşanan Çin ile Japonya arasındaki mücadele anlatılıyor. Apple‘ı zor durumla karşı karşıya getiren filmin siyasi yönünün de olması davanın seyrini değiştirebilir.
Dava Heyi Information ile Apple arasında olacak ve Apple’dan 7.500 dolar talep edilecek.
Tim Cook yakın tarihte Çin‘e bir ziyaret gerçekleştirmiş ve şirket ile ilgili iyi bir izlenimle geri dönmüştü. Ancak son olay iki taraf arasındaki iletişimin seyrini değiştirecek gibi görünüyor.
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
online free course
download lenevo firmware
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...