Acer’in Yeni Bilgisayarı Aspire S 13 Geliyor

[object object] Acer’in Yeni Bilgisayarı Aspire S 13 Geliyor Ads  z3

Tayvan’ın teknoloji devlerinden Acer, kendisinden beklenenlerin fazlasını geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcıların isteklerine cevap verebilmek adına yeni projeler üretmeyi sürdüren firma üzerinde çalıştığı 13.3 inçlik ekranı bulunan yeni model bilgisayarı Aspire S 13’ü görücüye çıkardı. Diğer şirketlerin ürettiği modeller ile Acer arasındaki rekabetin dozu artacak gibi görünüyor.

Acer şirketi son tanıtımını New York’ta düzenledi. Basına tanıtılan ürünlerin sayısı bir hayli fazlaydı. Meraklılarının ilgisini çekecek son model bilgisayarı Aspire S 13’te onlardan biriydi.

Acer'in Yeni Bilgisayarı Aspire S 13 Geliyor [object object] Acer’in Yeni Bilgisayarı Aspire S 13 Geliyor Ads  z2

Acer’in Yeni Bilgisayarı Aspire S 13 Geliyor

Aspire S 13 adlı bilgisayarın ekranı 13.3 inç büyüklüğünde olacak. Panel konusunda ise Full HD çözünürlük ve IPS tabanı mevcut. Acer yaptığı atakla MacBook ile Dell markalarına ciddi bir rakip olmayı planlıyor.

Bilgisayarın özellikleri bunlarla sınırlı değil. Dileyen kullanıcılar bilgisayara dokunmatik ekran seçeneğiyle sahip olabilecek. Aspire S 13 Intel’in i3, i5, ,7 işlemcilerini kullanacak. İşletim sisteminde Windows 10 tercih edilen ürün 8GB RAM ve 512GB SSD’yle beraber satışa çıkarılacak.

Diğer özellikleri ise şu şekilde:

*3 hücreli 54 Wh pil (13 saate kadar kullanılabilecek)

*USB Type-C portu

*iki adet USB 3.0 portu

*HDMI ve SD kart yuvası bulunuyor.[ads2]

Adsız [object object] Acer’in Yeni Bilgisayarı Aspire S 13 Geliyor Ads  z

Tasarımlarına yenilerini eklemeyi sürdüren şirketin bir sonraki adımları merak edilirken, sektöre hızlı bir giriş yapan Acer firmasının son gözdesi Aspire S 13 fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Zira piyasadaki rakiplerine nazaran bu konuda çok daha uygun çözümlerle geliyor.

Aspire S 13 hakkında verebileceğimiz diğer bilgiler şunlar: bilgisayarın kasası yaklaşık 14.4 mm kalınlığında ve 1.4 kg ağırlığa sahip olacak. Renk seçenekleri arasında siyah ve beyaz yer alıyor. Acer firmasının son bilgisayar modeli 13 Mayıs itibariyle satışa çıkacak. Aspire S 13’ün fiyatının da 699$ yani bugünkü kur ile 1.980 lira olacağı duyuruldu. Acer cephesinde gelişmeler oldukça haberlerini yazmaya devam edeceğiz.[ads1]