Yurtdışından Ayakkabı Siparişlerinde Vergiler Silindi !!!

Yurtdışından Ayakkabı Siparişlerinde Vergiler Silindi yurtdışından ayakkabı siparişlerinde vergiler silindi Yurtdışından Ayakkabı Siparişlerinde Vergiler Silindi !!! ayakkabi kutusu 1

Arkadaşlar yaklaşık 2 – 3 aydır burada büyük tartışmalara girdiğimiz üzüntüler mağduriyetler yaşadığımız Yurtdışından Ayakkabı Siparişlerinde Vergiler Silindi. Birçok arkadaşımız gerçekten bu konuda çok mağdur oldular.

Çoğu arkadaşımız vergisini ödeyerek ayakkabıyı almak zorunda kaldılar ancak uzun süren zorlu bekleyiş sonunda her şey açığa kavuştu.

Adidas ve Nike marka ayakkabı markalarının başlatmış olduğu mahkeme süreci sonunda. Bu iki marka dışındaki ayakkabılara yazılan vergiler silinerek en yakın zamanda adreslere ulaştırılacak. Adidas marka ayakkabılar biraz daha geç adrese ulaşacak ancak onlarında vergisi silinecek. Nike marka ayakkabılar için malesef durum böyle değil. Bu marka ayakkabıyı sipariş eden arkadaşlarımızın biraz daha beklemeleri gerekecektir.

Umarız bu bekleyiş sonunda Nike marka ayakkabı siparişi veren arkadaşlarımızında mağduriyeti giderilir.

Peki daha önce vergisini ödeyerek alan arkadaşlar parasını geri alabilir mi?

Bu soruyu sizlerden duyar gibiyim. Böyle bir durumun olması gerekmektedir. Arkadaşlar ellerinde bulunan dekontla birlikte bulundukları bölgedeki Gümrük Bölge Müdürlüğüne bir dilekçe yazarak haksız alınan verginin iadesini talep ettiklerini belirten bir yazı yazmaları gerekmektedir. Ancak verginin iadesi olmadığından dolayı en yakın vergi borcunuzdan düşülecektir.

Şimdiden tüm arkadaşlara hayırlı olsun.

Selametle…[sg_popup id=”2″][/sg_popup]

Yurtdışından Ayakkabı Siparişlerinde Vergiler Silindi yurtdışından ayakkabı siparişlerinde vergiler silindi Yurtdışından Ayakkabı Siparişlerinde Vergiler Silindi !!! ayakkabi kutusu 1

Yurtdışından Ayakkabı Siparişlerinde Vergiler Silindi