Xiaomi Telefonları Saniyeler İçinde Tükendi!

Xiaomi Telefonları Saniyeler İçinde Tükendi! Xiaomi Telefonları Saniyeler İçinde Tükendi! cift kamerali xiaomi mi note 2 geliyor

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi akıllı telefon sektöründeki yükselişini sürdürüyor. Şirketin bir süre önce satışa çıkarılan iki modeli ilk günden tamamen tükendi.

Xiaomi şirketinin geliştirdiği telefonları piyasaya sürdükten sonra aldığı olumlu yorumlar satışlara yansımaya devam ediyor. İnternet üzerinden saniyeler içerisinde yoğun miktarda sipariş alan şirket son olarak Xiaomi Mi Mix ile Xiaomi Mi Note 2 modellerini görücüye çıkardı ve kısa sürede stoklarında ürün kalmadı.

Teknoloji şirketleri ürünleri geliştirerek kullanıcılara sunarken aradaki rekabet akıllı telefon sektörüne yansıyor. Yakın geçmişteki satışları dikkat çeken Xiaomi yine haberlere konu olmayı başardı. Bir süre önce Xiaomi Mi Note 2 internet üzerinden 50 saniyede tükenmiş, diğer model Xiaomi Mi Mix ise 10 saniyede stoklarda kalmamıştı. İkinci kez satışa çıkarılan telefonlar yine aynı şekilde yoğun ilgiyle karşılaştı.

xiaomi-mix Xiaomi Telefonları Saniyeler İçinde Tükendi! Xiaomi Telefonları Saniyeler İçinde Tükendi! xiaomi mix e1478693250776

Telefonlar sahip olduğu özellikler ile kullanıcıların beğenisini kazanırken bu durum yine online satışlarda kendini gösterdi. Modeller 60 saniye içerisinde tükendi. Şu an için şirket cephesinden bir açıklama gelmiş değil. Dolayısıyla kaç adet telefonun satışa çıkarıldığı da bilinmiyor.

Akıllı telefonların tekrar 11 Kasım itibariyle kullanıcılara sunulması bekleniyor. Fiyat kısmı ise Xiaomi Mi Note 2 için iki seçenek halinde belirlendi. Bir tanesi 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile 412 dolardan, diğeri 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile 486 dolardan satışta yer alıyor.

Bir diğer model olan Xiaomi Mi Mix’te 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı 515 dolar olarak, 6 GB RAM ile 256 GB depolama alanı 589 dolardan meraklılarına sunuluyor.

Fiyatları ve özellikleriyle dikkat çeken telefonlar şirketin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Oldukça iyi bir kazanç elde eden Xiaomi popülerliğini telefon satışlarında devam ettirirken bir sonraki satışında aynı şekilde yoğun ilgiyle karşılaşıp karşılaşmayacağı merak ediliyor.