Youtube, Tiktok ve İnstagram Video İndirme Uygulaması

youtube video indirme uygulaması Youtube, Tiktok ve İnstagram Video İndirme Uygulaması ic appicon 512x417

Youtube video indirme, youtube müzik indirme, Tiktok video indirme, instagram video indirme, instagram story indirme, whatsapp durumlarını indirmek için sizlere özel full hadi indir pro uygulamasını paylaşıyorum.

HADİ İNDİR PRO UYGULAMASI

Uygulama youtube, tiktok, instagram, whatsapp, facebook ve daha 88’den fazla siteden video ve müzik indirebiliyor. Tek bir tıklamayla Filigransız olarak video ve müzik indirebiliyor.

Eğer bir instagram hesabınız varsa ve filigransız videonun boyutları bozulmadan bir video indirme uygulaması arıyorsanız Hadi İndir Pro tam sizlere göre.

Tüm Tiktok videolarını tek bir tıklama ile indirebilirsiniz. Tiktok videolarını indirmek için uygulama 6 farklı yöntem denemektedir. Tiktok herhangi bir indirme önlemi alsa bile uygulama bu önlemi aşarak videoyu filigransız olarak kesinlikle indirecektir.

Uygulama’ya Google Play üzerinden erişebilirsiniz. Ancak google play üzerinden uygulamayı indirdikten sonra, uygulamanın ayarlarına girip Pro sürümünüde ayrıca indirmeniz gerekiyor. Pro sürümünü indirdiğinizde youtube üzerinden video ve müzik indirmeye başlayabiliyorsunuz.

TİKTOK VİDEO İNDİR

Beğendiğiniz ve arkadaşlarınıza göndermek istediğini herhangi bir tiktok videosunun linkini kopyalarak uygulamaya yapıştırmanız ve indirme yöntemlerinden birini seçerek tıklamanız kadar basit.

INSTAGRAM STORY İNDİRME

Uygulamayı açtığınız zaman instagram hesabınız ile uygulamayı eşleştiriyorsunuz ve hepsi bu kadar. Takip ettiğiniz herkesin storyleri uygulamada görünmeye başlıyor ve seçtiğiniz storyi tek bir tıklama ile indirebiliyorsunuz.

WHATSAPP DURUM İNDİRME

Whatsapp durumlarında yer alan fotoğraf ve videoların tamamını otomatik olarak Whatsapptan çeker ve seçtiğiniz herhangi birini anında indirir.

HADİ İNDİR PRO REKLAMLARI KALDIRMA

Uygulama üzerinde sizleri rahatsız etmese de reklamlar bulunmaktadır. Bilgedefteri.net aracılığıyla uygulamayı indirip kullanmaya başlayan kullanıcılar sitemize üye olup bu konu altına yorum yapmaları durumunda 1 YILLIK REKLAMSIZ Hadi İndir PRO kodu hediye olarak gönderilecektir.

UYGULAMAYI HEMEN İNDİR