Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Xiaomi Dünya Çapında 1000 Mağaza Açacak!

Mobil 1 Ekim, 00:13'de eklendi 904 Görüntülenme

Akıllı telefon dünyasında dengeler sürekli değişiyor. Öyle ki firmalar her an yepyeni bir haberle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Kimi ortaklık kuruyor kimi ise yeni özelliklere sahip telefon modelini tanıtıyor. İşin sonunda yine kullanıcılar karlı çıkıyor. Bu yazdığımıza en güzel örnek ise haberimiz olacak zira son zamanların yükselen yıldızı Xiaomi Çin dışındaki ülkelerde de varlığını hissettirmek için çalışmalarına başladı.

Çin denildiği zaman akla gelen şirketlerden bir tanesi mutlaka Xiaomi oluyor. Ürettiği akıllı telefon modelleri ile herkesin beğenisini kazanan şirket yalnızca bununla da sınırlı kalmıyor ve fiyat yelpazesini oldukça uygun bir düzeyde tutuyor. Fiyat ve performans arasında güzel bir denge kurmayı başardığı için takdir edilen Xiaomi şimdi bambaşka planlar yapıyor. Ağırlıklı olarak Çin ile ilgili projelerde bulunan şirketin dünya çapındaki pazarlarla da ilgilendiği ortaya çıktı.

Xiaomi-mi5-phone-1 Xiaomi Dünya Çapında 1000 Mağaza Açacak! Xiaomi Dünya Çapında 1000 Mağaza Açacak! Xiaomi mi5 phone 1

Daha önceki süreçte ülkemiz sınırları içerisinde Xiaomi modellerine erişim zordu ancak yapılan son hamle ile Mi 5 modeli bazı internet sitelerine geldi ve satışına başlandı. Başlangıç olarak küçük bir adım gibi görünse de şirketin planları daha fazlasını kapsıyor. Önümüzdeki dört yıl içerisinde dünya çapında tam 1000 mağaza açmayı düşünen Xiaomi’nin listesinde Türkiye’nin de olması bekleniyor.

Akıllı telefon pazarı her ülkede gittikçe büyümeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Türkiye. Xiaomi’nin durumu atmayacağı düşünülüyor zira geliştirdiği cihazların ülkemizde ilgi göreceği düşünülüyor.

Xiaomi cihazlarını tanıtmak için farklı bir yöntem kullanıyor. İnternet sitesini tercih eden Xiaomi anlaşılan bu durumdan vazgeçecek ve kullanıcıların ürünleri yakından görmesi için mağazalar açmaya öncelik verecek.

Şirket politikaları hem kullanıcıları memnun edecek hem de yönetimin rakiplerine gözdağı vermesini sağlayacak. Xiaomi, sahip olduğu avantajları başta Apple olmak üzere rakiplerine karşı kullanmak istiyor.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free online course
download xiomi firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...