LG V30 özellikleri sızdırıldı

LG V30 özellikleri sızdırıldı LG V30 özellikleri sızdırıldı lg v20

LG V30 özellikleri sızdırıldı

Gün geçmiyor ki 2017 yılında tanıtılıp, piyasaya sürülecek akıllı telefonlar önceden sızdırılmasın. Lg G6 akıllı telefonu ile bir anda gözleri üzerine toplayan LG firması, bir başka akıllı telefon modeli olan LG V30 ile de gözleri tekrar üzerine çekmeyi başaracak gibi duruyor. LG V30 özellikle teknik ekipmanıyla dikkat çekiyor.

LG V30 ile ilgili görüntüler ve detaylar internet dünyasına düşmeye başladı bile. Uzun zamandır LG’nin gündemi G6 olsa da yeni modeli V30 ile daha da ilgi çekecek gibi duruyor.

İşte LG V30’un Teknik Özellikleri

İlk olarak işlemci kısmına bakacak olursak bir önceki Snapdragon işlemci olan Snapdragon 821 tercih edilen LG G6’nın aksine LG V30 Snapdragon 835 işlemciyi tercih edecek gibi duruyor. Bunun en büyük sebebi ise LG G6’da önceki versiyon bir işlemci seti kullanılması. Nitekim LG firması, LG G5’de yaşanan sıkıntıyı, LG V20 ile çözmüştü. İşte bu nedenden dolayı LG G6’da da yaşanacak bu durumu LG V30 ile çözmeyi planlıyorlar.

İnternet alemine son dönemde düşen sızıntılara göre yine LG V30 akıllı telefon modelinde, Qualcomm’un son yongası olan Snapdragon 835 işlemci ile birlikte 6 GB gibi yüksek seviye RAM kullanılacağı da konuşulanlar arasında. LG V30’da kullanılacak kamera ve video aksamları hakkında henüz net bir bilgi yok. Fakat LG V20’de kullanılan parçaları düşününce bu modelde de kullanılacak olan parçalar bizleri tatmin edebilir. Ses aksamlarında ise LG G6 modelinde olduğu gibi ESS Technologies’in ürettiği 32 bit Quad DAC ses biriminden daha üst düzey bir ses aksamına yer verileceği konuşulanlar arasında.

Unutmadan ekleyelim. Bunlar internet alemine sızan ve popüler teknoloji sitelerince incelenen konular. Resmi bir açıklama gelmeden beklemek gerekir.[ads2]