Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Twitter Gece Moduna Sahip Olacak

Mobil 11 Haziran, 01:38'de eklendi 4648 Görüntülenme

Twitter duyurduğu yeniliklere her gün bir tane daha eklemeye devam ediyor. Son olarak gece moduyla ilgili çalışmalara başlandı.

Site kısa bir süre önce 360 derece video özelliğini bünyesine kattığını duyurmuştu. Kullanıcılar bu sayede 360 derece özelliğine sahip videoları Twitter üzerinden de izleyebilecek.

Söz konusu yenilik ile daha önce hizmet vermeye başlayan Youtube’un ardından Twitter’da bu kervana katıldı. İlk video ise Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers arasında oynanan NBA finallerinin ilk maçında yayınlandı ve aktif hale getirildi. Video Samsung Gear 36 ile çekildi.

Sosyal paylaşım siteleri arasında her geçen gün artan kullanıcı sayısıyla üst sıralarda bulunan Twitter bu defa yayınlayacağı güncelleme ile kullanıcıların gece saatlerinde siteyi daha rahat gezmelerini sağlayacak. Google’ın da Android için bu konuda planları olduğu söylense de henüz bir gelişme yaşanmadı.

Twitter Gece Moduna Sahip Olacak Twitter Gece Moduna Sahip Olacak Twitter Gece Moduna Sahip Olacak witter a ideo ynaticisi eliyor 640x360

Twitter Gece Moduna Sahip Olacak

Twitter’ın üzerinde çalıştığı sistem gece modu olarak nitelendiriliyor ve mobil platformlar için popüler uygulamalar arasında çoktan yerini almış durumda. Hâlihazırda gece modu ile hizmet veren yalnızca iOS ancak Twitter’da kullanıcıları için bu yenilikle ilgili çalışmalarına hız verdi.

Sosyal paylaşım sitelerini özellikle gece saatlerinde, karanlıkta dolaşmak gözlerin bir hayli yorulmasına neden oluyor. Sağlık açısından sıkıntı oluşturan bu durumu önlemek adına oluşturulan gece modu şu sıralar oldukça popüler. Twitter’da kullanıcılarına kolaylık tanınması için özelliği bünyesine katıyor. Uygulama sayesinde gece Twitter’a girildiğinde beyaz görünen arka plan otomatik olarak koyu maviye dönecek.

Gece modu akıllı telefonları kullanırken gözü yormaması açısından tercih ediliyor. Bununla beraber bazı uygulamalar gece moduna sıcak renkler ilave ederek farklı bir deneyim sunuyorlar.

Son zamanlarda yaşanan yenilikler kullanıcıları memnun etmeye yönelik ancak halen sitelerin bünyesine eklenmesi gereken özellikler bulunduğunu söyleyebiliriz.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
download lava firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...