Sunny SS4G7 Sole İncelemesi ile Karşınızda!

sunny ss4g7 sole İncelemesi ile karşınızda Sunny SS4G7 Sole İncelemesi ile Karşınızda! DK506 3

Orta segment modeller arasında yer alacak olan Sunny SSG7 Sole modeli uygun fiyatı ve özellikleri ile dikkatleri üstüne çekiyor. Orta segmente hitap eden cihaz Türkiye’de 699 TL satış fiyatı ile satılıyor. Akıllı telefon üretimindeki artış attıkça rekabette kaçınılmaz olarak ortaya çıkıyor. Teknik özellikleri ve fiyatı ile ciddi bir rekabetin ortasına düşen akıllı telefon bazı özellikleri ile rakiplerinin gerisinde kalıyor. IPS LCD 5 inçlik ekran büyüklüğünde karşımıza çıkan SS4G7 Sole 720×1280 piksel çözünürlüğünde 294 PPI değerine sahiptir. % 67.64 ekran gövdesi ile karşımıza çıkan akıllı telefon rakiplerine kıyasla kalın çerçevelerine sahip bir cihazdır.

Başarılı bir ekran deneyimi yaşamanıza olanak sağlayacak olan Sunny Sole akıllı telefonda MediaTek işlemciyi tercih etmiştir. Sunny Sole teknik özellikleri arasında 2GB RAM, 16GB dâhili depolama alanı ve Mali-T720 MP2 grafik işlemciye yer almaktadır. Renk seçenekleri bakımından altın ve gümüş renklerini sunan Sunny 156 gram ağırlığında, 8.5 mm kalınlığına sahip bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Dikkat çekebilecek bir diğer özelliği ise arka kamerasının 13MP, ön kamerasının 8MP çözünürlüğünde olmasıdır. Sunny SS4G7 Sole 64GB’a kadar çoğaltılabilir microSD kart desteği ile 2000mAh büyüklüğünde batarya kapasitesine sahiptir.

Sunny SS4G7 Sole İncelemesi ile Karşınızda sunny ss4g7 sole İncelemesi ile karşınızda Sunny SS4G7 Sole İncelemesi ile Karşınızda! sunny sole incelemesi 1462709512 300x171

Sunny SS4G7 Sole İncelemesi ile Karşınızda

Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile karşımıza çıkan akıllı telefon özellikleri bakımından orta segmette bir cihazdır. Artı ve eksi yönleri bakımından piyasada bulunan rakiplerine kıyasla kalın çerçeveler eksi diyebileceğimiz bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Pil performansına baktığımızda akıllı telefonlarda en büyük sorun halini gelmiş olan şarj problemi Sunny SS4G7 Sole’de düşük bir özellik olarak görülüyor. Performans bakımından bakıldığında daha iyi bir performansta üretimi yapılabilecek olan akıllı telefon uygun fiyatı ve başarılı ekran deneyimi ile dikkatleri üstüne çekebilir.