Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Snapchat’in Amacı Ne?

Mobil 5 Aralık, 23:27'de eklendi 1036 Görüntülenme

Sosyal medyanın önemli isimlerinden biri olan Snapchat daha da büyümenin hesaplarını yapıyor. Londra’da gerçekleştirmeyi düşündüğü Halka Açılma öncesinde ABD dışındaki planlara ağırlık verildi.

Snapchat dünya çapında en fazla tanınan ve kullanıcılar tarafından tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Sosyal platformda sahip olduğu üye sayısı ile üst sıralardan inmeyen uygulama bir gün içerisinde silinen fotoğraf ve video paylaşımlarıyla biliniyor. Bir dönem Facebook tarafından satın alınmak istenmesiyle gündeme gelen Snapchat, olumsuz cevap vermişti. Daha sonrasında Facebook’un sahip olduğu uygulamalar içerisinde Snap’e ait özellikleri sıklıkla görmeye başladık.

Bu haberimizin konusunu ise Snapchat’in büyüme planları oluşturuyor. Yapımcısı tarafından Amerika birleşik Devletleri dışındaki planlara ağırlık verildiği Bloomberg’in sitesinde paylaşılan haberde yer aldı. Haberin devamı şu şekilde:

snapchat-app-390x285 Snapchat'in Amacı Ne? Snapchat’in Amacı Ne? snapchat app 390x285

Şirket son zamanlarda özellikle Londra ve Paris için yaptığı hamleler ile gündeme geldi. İngiltere’nin başkentinde reklam, yazılım mühendisliği ve hukuk alanlarında yaptığı girişimleri açıklayan snapchat ayrıca Fransa’da dil medya kuruluşlarıyla reklamcılık ve ortaklıklar üzerine birde ofis açmıştı.

Genişleme planları çerçevesinde eş-kurucu başkan olan Evan Spiegel tarafından bazı adımlar atılmaya başlandı. İngiltere’de satış genel müdürlüğü Facebook’un daha önceki acentelik ilişkileri eski başkanı olan Claire Valoti’ye teslim edilirken Fransa bürosunda Warner Bros Entertainment’ın eski kıdemli başkan yardımcısı Emmanuel Durand başkanlık yapıyor.

Londra reklamcılık için küresel bir merkez olarak gösteriliyor. Dolayısıyla Snapchat içinde ayrı bir önemi bulunuyor. ABD dışındaki faaliyetlerini artırmak isteyen sosyal medya platformu bunun için önemli kişilerle olan ortaklıklarına devam ediyor.

Snapchat’in 150 milyon aktif kullanıcısının çoğunluğunun ABD’de olduğu belirtilirken global popülerliğini artırdığına da vurgu yapılıyor. Snapchat’in sözcüsü konuyla ilgili yaptığı açıklamada İngiltere’de 10 milyondan fazla, Fransa’da ise 8 milyondan fazla kişiyi içine alan 50 milyonluk günlük aktif kullanıcının Avrupa’da bulunduğunu belirtti.

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
download huawei firmware
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...