Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Samsung’dan 4K Ekrana Sahip Katlanabilir Telefon Galaxy X Geliyor!

Mobil 14 Mayıs, 17:39'de eklendi 1158 Görüntülenme

Samsung firmasının yenilikleri devam ediyor ve geliştirdiği stratejilerine ilişkin haberler geliyor. Son olarak sızan haberler gelecek yıl çıkarmayı planladıkları amiral gemisi hakkında oldu. Söz konusu cihazlar için nasıl bir yol izleneceği merak ediliyordu. Gelen bilgiler arasında 4K ve katlanabilir ekrana sahip olan Galaxy X bulunuyor.

Samsung firmasının 2017 planlarında yer alan amiral gemisinde 5 adet telefonun yer alması bekleniyor. Beklentiler Galaxy S serisine ait iki model ve bir adet de Note telefon üzerineydi. Şirkete yakınlığı bilinen Sammobile bu bilgileri sızdırarak gelecek yıl için Samsung’a dair beklentilerin yüksek tutulması gerektiğini göstermiş oldu.

Firma kullanıcılarını memnun edebilmek adına çalışmalarına hız verirken, sızıntı haberler bunu doğrular nitelikte. Şayet Samsung’dan amiral gemisi gelirse ilk dört telefonun isimleri şu şekilde olacak: Galaxy S8, Galaxy S8 Edge ve Galaxy Note 7 ile Galaxy Note 7 Edge. Beşinci telefonun ise katlanabilir Galaxy X olması muhtemel.

Samsung'dan 4K Ekrana Sahip Katlanabilir Telefon Galaxy X Geliyor! Samsung'dan 4K Ekrana Sahip Katlanabilir Telefon Galaxy X Geliyor! Samsung’dan 4K Ekrana Sahip Katlanabilir Telefon Galaxy X Geliyor! katlanabilirtel

Samsung’dan 4K Ekrana Sahip Katlanabilir Telefon Galaxy X Geliyor!

Daha önceden edinilen bilgilere göre Samsung zaten katlanabilir ekranlı akıllı telefon teknolojisi üzerinde çalışıyordu ve yakın zamanda böyle bir yeniliğe imza atması bekleniyordu. Sammobile’in sızdırdığı haberlere bakarsak, geliştirilen telefon Galaxy X gelecek yıl meraklılarıyla buluşacak gibi görünüyor. Akıllı telefonda 4K ekran çözünürlüğü olacak ve tabii ki katlanabilir yapısıyla farkını ortaya koyacak. Son olarak şunu belirtelim, gelen haberler arasında cihazda kullanılacak işlemci ve diğer teknik konulara dair bir detay bulunmuyor.

Şayet katlanabilir, 4K çözünürlükteki Samsung Galaxy X piyasada yerini alırsa rekabet daha da kızışacak. Firmaların yeni ürünler konusunda kıyasıya mücadele ettiği dönemde böyle bir yenilik Samsung firmasını ön plana çıkarabilir. Teknolojiler ise rekabet ortamında daha da gelişir ve elbette bu en çok kullanıcıyı memnun eder.

Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
online free course
download karbonn firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...