Samsung Yeni Galaxy On Nxt Modelini Tanıttı!

Samsung Yeni Galaxy On Nxt Modelini Tanıttı! Samsung Yeni Galaxy On Nxt Modelini Tanıttı! Samsung 1

Akıllı telefon dünyası her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sektörün önde gelen isimlerinden olan Samsung yeni akıllı telefon modelini tanıttı. Galaxy On Nxt adı verilen telefon şimdiden ilgi odağı oldu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung Note 7 krizinin ardından yeni modellerini görücüye çıkararak bir nevi kullanıcılarının gönlünü almak istiyor. Hem donanım yönünden hem de sahip olduğu tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken son akıllı telefon modeli ise 5.5 inç ekran büyüklüğü ile Samsung Galaxy On Nxt oldu.

Samsung hâlihazırda geliştirdiği cihazlar arasında en son modellerden olan Galaxy S7 ile satışlarını devam ettiriyor. Note 7 krizini bu şekilde atlatmaya çalışan şirket Galaxy S8 çıkana kadar da mevcut sistemi yenileyerek devam edecek.

Son olarak ise orta segmente ait Galaxy On serisi yenilendi ve Galaxy On Nxt kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kalınlığı 8.0 mm olan ağırlığı ise 167 gr olarak tasarlanan telefonda geliştirilmiş özellikler bulunuyor. Tasarım kısmında ise meraklılarına altın ve siyah renkler sunulacak.

1 Samsung Yeni Galaxy On Nxt Modelini Tanıttı! Samsung Yeni Galaxy On Nxt Modelini Tanıttı! 1 3

Oldukça iyi bir ekran büyüklüğüne sahip olan Galaxy On Nxt’te Full HD ekran tercih edilmiş. İşlemci hakkında şimdilik bilinenler ise 1.6 GHz hızında çalıştığı ve 8 çekirdekli olduğu. Ayrıca modelin içerisinde 3 GB RAM bulunuyor. Galaxy On Nxt 8 megapiksellik ön ve 13 megapiksellik arka kameraya sahip. Batarya olarak ise 3300 mAh kullanılmış. Son olarak home butonunda parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Samsung’un geliştirerek satışa çıkardığı ve orta segment telefonlarda aranan özellikleri bünyesinde barındıran Galaxy On Nxt 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama özellikleriyle meraklılarının beğenisine sunulacak. Şu an için telefon şirket tarafından Hindistan’da satışa çıkarıldı. Galaxy On Nxt’in diğer ülkelerde hangi tarihte raflarda olacağı ve ülkemize ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.