Samsung Galaxy A Serisi Tanıtıldı!

samsung galaxy a serisi tanıtıldı! Samsung Galaxy A Serisi Tanıtıldı! 9d34055434bfcdeb23ae609e35ea093c4edbecb0

Güney Koreli ünlü telefon üreticisi Samsung beklenen tanıtımı gerçekleştirdi ve Galaxy A serisini görücüye çıkardı. Şirket yeni telefonda birçok farklı seçeneği bir araya getirmiş. Bunlar arasında dört ayrı renk alternatifinin yanı sıra dikkat çeken tasarımda yer alıyor. Ayrıca yeni akıllı telefon modelinde su, toz, yağmur, ter ve kuma karşı dayanıklılık özelliği de bulunuyor.

Samsung bir süre önce başına gelen Note 7 krizinin ardından toparlanma sürecine girmişti. Çıkaracağı yeni modeller merakla beklenirken cihazların içerisinde ne gibi özelliklerin bulunacağı üzerine tahminler yapılıyordu. Sonunda beklenen oldu ve Güney Koreli teknoloji devi yeni akıllı telefon modeli Galaxy A (2017) serisini kullanıcıların beğenisine sundu.[ads2]

Ntv.com.tr sitesindeki haberin detayları şöyle: Şirkete ait internet sitesinden bir açıklama yapıldı ve Galaxy A için dört ayrı renk seçeneğinin bulunduğu ifade edildi. Ayrıca kullanıcılara tasarım anlamında farklılıkların sunulacağı, bunun yanı sıra güçlü bir performansında yer alacağı belirtildi.

samsung-galaxy-a-2017-020117-2-600x420 samsung galaxy a serisi tanıtıldı! Samsung Galaxy A Serisi Tanıtıldı! Samsung Galaxy A 2017 020117 2 600x420 e1483366135854

Yeni Samsung Galaxy A serisinin özelliklerine gelecek olursak;

5.7 inçlik A7 modeli, 5.2 inçlik A5 modeli ve 4.7 inç büyüklüğünde A3 modeli raflarda yerini alacak. Bununla birlikte Galaxy A bünyesinde metal çerçeve ve Samsung ile bütünleşen üç boyutlu arka cam kapak kullanıcılara sunulacak. Geliştirilen cihazın kusursuz bir şekilde tamamlanması adına kamera ve home tuşu tasarımı eklendi. Böylelikle kullanım ve tutuş bakımından rahat bir deneyim sunulması amaçlandı.

Yeni model için renkler siyah, altın sarısı, mavi ve pembe şeklinde belirlendi. Galaxy A’ya eklenen yeni bir teknik özellik olan geliştirilmiş 16 megapiksel ön ve arka kamera dikkat çekerken, hassas otomatik odak sayesinde hem daha canlı hem de daha net fotoğraf çekebilmek mümkün. Işık az olsa dahi net öz çekim yani selfie yapılabiliyor.