Ethereum Nasıl Alınır?

Bitcoin Nasıl Alınır ?

Chrome Materyal Tasarım Görünümü Aktifleştirme Nasıl Yapılır?

IOS 11.3 Bug Sorunu

Samsung Galaxy A Serisi Erkenden Raflarda Yerini Aldı!

Mobil 13 Ocak 2017
1042 Okundu

Güney Koreli ünlü teknoloji şirketi Samsung bir sürprize imza attı ve Galaxy A serisini beklenen tarihten önce satışa sundu. Bir süredir merak edilen Galaxy A serisinin özelliklerine dair detaylar haberimizde.

Samsung yeni projeler üzerinde çalışıyor ve kullanıcılara bir süre önce yaşanan Note 7 krizini unutturmayı istiyor. Yeni telefon modellerini bir bir piyasaya sürmeye hazırlanan şirketin Galaxy A serisini beklenenden önce çıkarması şaşırttı. Suya ve toza dayanıklı olmasıyla bilinen serinin kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı merak ediliyor.

Samsung Galaxy A serisini premier segmente taşıma kararı almıştı. Peki, hem suya hem de toza dayanıklı şekilde üretilen seri ilk olarak kimlerle buluştu?

Bir süre önce yaşanan Note 7 kriziyle kullanıcılara karşı zor durumda kalan Güney Kore’nin dev şirketi Samsung yeni projelere odaklanmış ve rotasını Galaxy A serisine çevirmişti. Serinin yüksek seviye donanımlara sahip olarak görücüye çıkması bekleniyordu.

samsung galaxy a serisi erkenden raflarda yerini aldı!

Konuyla ilgili şaşırtıcı detay ise Ocak sonu beklenen çıkışın şimdi yapılması. Amerika Birleşik Devletlerinde henüz satışa çıkmadığını belirtelim, buna karşılık Galaxy A serisi Rusya’da kullanıcılarla buluştu.

Seride Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7’nin 2017 modeli yer alıyor. Asya ve Avrupa’nın Ocak ayının sonunda telefonlarla buluşması bekleniyor. Rusya’nın bu konuda şanslı olduğu ortaya çıktı zira ülkedeki elektronik mağazalarından telefonları aldıklarını belirten kullanıcılar var.

Son olarak seriye dair şu bilgileri vermiş olalım: Galaxy A serisi İngiltere’de ön siparişe çıktı. Yine de kullanıcıların telefonlara sahip olması Ocak sonunu bulacak.

Cihazlara dair birkaç özellik ise şu şekilde: Galaxy A5 ve A7’de 3 GB RAM, Exynos 7880 işlemci mevcut.

A3 modelinde 2 GB RAM, Exynos 7880 işlemci yer alıyor. Parmak izi sensörü, 256 GB microSD desteği serideki üç telefonda da olacak.

Kaynak:Shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Sosyal Hizmetler öğrencisiyim. Teknoloji alanında uzun zamandır haber editörlüğü ile ilgileniyorum. Yazıların okuyucu adına faydalı olması için elimden geleni yapıyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...