SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ

SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ galaxy s8 1

SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ

Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8 için yeni görseller gelmeye devam ediyor. Türkiye’de Samsung Galaxy S8 için ilk görseller SDN sitesinde yayınlanmıştı.

Ünlü sızıntı twitter hesabı ile olarak tanınan Evan Blass, kendi hesabı üzerinden Samsung Galaxy S8 için yeni görseller yayınladı. Gelen ilk eleştiriler Galaxy S8’in Galaxy S7 Edge ile arka kısmın benzerlik taşıması yönünde oldu.

Sosyal medya kullanıcılarına göre Samsung Galaxy S8’in tasarımı, Samsung’un bugüne kadar piyasaya sürdüğü en şık tasarımlı akıllı telefon olduğu yönünde.

Samsung firması her ne kadar sızıntılara karşı önlemler alsa da Galaxy S8’in görsellerinin sızmasına engel olamıyor.

SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ samsung galaxy s8 300x250

Teknoloji sitelerinde Galaxy S8 için bazı söylentiler ortaya atılmıştı. İlk söylentiler akıllı telefonda fiziksel home butonu olacağı yönündeydi. Fakat sızan görsellerden görüyoruz ki böyle bir özellike yok. Ayrıca Galaxy S8 özellikle alt ve üst kısımların ince tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Fiziksel home butonu yerine de tasarımcılar Samsung logosu yerleştirmiş.

SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ galaxy s8 sdn 225x300

Yine Galaxy S8’de arka ve önde kameralar tek yapıyla karşımıza çıkıyor. Yani beklendiği gibi Galaxy S8’in arka kısmında çift kamera yok. Yine telefon fiziksel özelliklerine baktığımızda kavisli ekran ile oldukça dikkat çekiyor.

SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ SAMSUNG GALAXY S8 İÇİN YENİ GÖRSELLER GELDİ galaxy s8 yeni 223x300

Kesin bilgi olmamasına rağmen Synaptics teknoloji haber sitesinin haberine göre Samsung Galaxy S8’de optik parmak izi tarama sistemi veya yeni teknoloji motoru ile parmak izi sisteminin ekrana entegre şekilde gelebileceği söyleniyor.

Sızdırılan bilgiler ve resimler doğrultusunda Samsung Galaxy S8’in birebir aynı olduğu görülüyor. Tabi daha kesin bilgi için Samsung Galaxy S8’in piyasaya çıkmasını beklemek zorundayız.

Yapılan sızıntılar ile ilgili Samsung firması henüz bir açıklama yapmaz iken ne gibi tepki vereceği merak konusu olmuş durumda.