Samsung Galaxy C5’den Görüntüler!

Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5’den Görüntüler! samsung galaxy

Teknolojinin gelişmesi her gün yeni model ve özelliklerde akıllı telefonları beraberinde getiriyor. Akıllı telefon markaları arasında herkesin ilgisini çekmeyi başarmış olan Güneykore merkezli Samsung bu kez Galaxy C5 ile dikkatleri üstüne çekiyor. Son dönemlerde merakla beklenen modeller arasında yer alan Galaxy C5’in yeni görüntüleri yayınlandı. Galaxy C serisi içinde yer alacak olan C5 özellikleri ve tasarımları ile herkesin ilgisini çekebilecek bir akıllı telefon.

Başarı dolu işlere imza atan Samsung orta segmentte üretimde bulunduğu Galaxy A serisinin yanına donanım özellikleri ve tasarımı ile Galaxy C serisini iddialı olarak sunmaya hazırlıyor.

 

Samsung Galaxy C5’den Görüntüler! Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5’den Görüntüler! galaxy c5 1 300x232

Samsung Galaxy C5’den Görüntüler!

Galaxy C serisi içinde yer alacak olan C5 son dönemde Samsung telefonlarda karşımıza çıkan cam yüzey ve metal çerçeve tasarımının yerine bu kez tamamı metal kasadan oluşan bir yapıda kullanıcılara sunuyor. Önümüzdeki haftalarda resmi olarak tanıtılması beklenen C5 orta segment içinde yer alacak bir akıllı telefona göre oldukça iddialı bir model. Akıllı telefonlarda en çok merak edilenler arasında yer alan ekran büyüklüğü Galaxy C5’de 5.2 inç olarak karşımızı çıkıyor.[ads1] Super AMOLED ekran ve Full HD çözünürlükte yer alacak olan C5 1.5 GHz frekans hızında 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemci gücüne sahiptir. Orta seviye olarak karşımıza çıkan akıllı telefonun özellikleri arasında 32GB arttırılabilir dâhili depolama alanı ve 4GB RAM yer almaktadır. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemine sahip olan Galaxy C5 ön kamerası 8MP, arka kamerası ise 16MP çözünürlüğünde çift LED flaş ile birlikte sunulmaktadır. Galaxy C5 akıllı telefonuna eşlik edilmesi beklenen özellikler arasında parmak izi sensörü ile birlikte pil durumunun da en az 3.000mAh kapasite de olması bekleniyor.