Samsung Galaxy A9 İçin Android Marshmallow Güncellemesi Geldi

Samsung Galaxy A9 İçin Android Marshmallow Güncellemesi Geldi The Samsung Galaxy A9 packs a strong punch

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung yakın tarihte ilgiyle beklenen A serisi telefonlarını kullanıcılara tanıtmıştı. Galaxy A9 2016 satışa çıkan telefonlar arasında en fazla sevilenlerden biri oldu. Şimdi ise Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesine kavuşarak kullanıcılarını mutlu etti.

Samsung, Güney Kore’nin akıllı telefon alanında lider isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Geliştirdiği akıllı telefon modellerinin sağlamlığı ile de beğeni toplayan şirket, 2015 yılında piyasaya sürdüğü telefon modellerini yenilemişti.  2016’da yeniden satışa çıkardığı modelleri sayesinde de kendini geliştirmeyi başarmıştı. Hem donanım hem tasarım alanında gelişmelere tabi tutulan A serisi akıllı telefonlar ise beklenen ilgiyi gördü ve metal kasa formunun tanınmasını sağladı.

Samsung Galaxy A9 İçin Android Marshmallow Güncellemesi Geldi  Samsung Galaxy A9 İçin Android Marshmallow Güncellemesi Geldi samsung galaxy a9 pro 300316 1

Samsung Galaxy A9 İçin Android Marshmallow Güncellemesi Geldi

Galaxy A9 adlı telefonun özellikleri de dikkat çekiyor. 6 inçlik ekran boyutu ve Full HD ekranı ile sekiz çekirdekli Snapdragon 652 işlemcisi bulunan telefonun aynı zamanda 3GB RAM ile orta seviye performans sunması artı yönleri arasında sayılıyor. Telefon için beklenen bir diğer şey olan Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi ise nihayet yayınlandı.

Güncelleme ile beraber birçok yenilik de Galaxy A9 telefon sahiplerini bekliyor. İşletim sisteminin içinde yer alacak gelişmiş uygulama izinleri, Doze Modu, ara yüz yenilemeleri ve güvenlik güncelleştirmeleri Samsung Galaxy A9 ile birleşecek.

samsung_galaxy_a9_pro-1890x1080  Samsung Galaxy A9 İçin Android Marshmallow Güncellemesi Geldi samsung galaxy a9 pro 1890x1080 1024x585

Olumsuz olan tek şey güncellemenin şimdilik yalnızca Çinli kullanıcılara hitap etmesi. Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin Avrupa’lı kullanıcılara ne zaman geleceği henüz bilinmiyor. Samsung Galaxy A9 telefonunu kullanıp Avrupa sürümünü beklemek istemeyen kişilerin Sammobile üzerinden uygulamaya erişip cihazlarına indirmeleri mümkün.

[ads1]Samsung Galaxy A9 telefonunuz için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini kontrol etmeyi düşünüyorsanız Ayarlar-Cihaz Hakkında-Yazılım Güncelleme bölümüne girebilirsiniz.

Samsung‘un güncelleme politikaları kapsamında yakın zamanda çalışmalarını tamamlayarak Avrupalı kullanıcıları Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesiyle buluşturması bekleniyor. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.