25’li Tornavida Seti YENİDEN 1.99$ l Gearbest TÜRKİYE Kaçırma

Bilgedefteri Fiziksel Bitcoin Çekilişi (Hatıra Para)

Elektrikli Makyaj Temizleme Aleti İncelemesi (Çinden Alındı)

GearBest’ten Aldığım KZ ZSR Hybrid HiFi Kulaklık İnceleme

Nokia 26 Şubatı Bekliyor!

Mobil 12 Ocak 2017
1018 Okundu

Nokia telefon sektörüne geri döndü. Bir süre önce piyasaya sürdüğü Nokia 6 ile haberlere konu olan şirket bu defa da tarih verdi ve Mobil dünya kongresi öncesinde önemli bir duyuru yapacağını açıkladı.

Teknoloji dünyasında adını yeniden duyurmaya hazırlanan Nokia satışa çıkardığı Nokia 6’nın ardından 2017 yılı için planlarını açıklamaya hazırlanıyor. MWC 2017 öncesi konuya ilişkin önemli duyuruların yapılacağı belirtildi.

Barcelona Mobil Dünya Kongresine ev sahipliği yapacak. Nokia ise kongreden bir gün öncesine işaret ederek duyuru yapacağını açıkladı. Detayların yeni cihazlar ile ilgili olması bekleniyor.

Akıllı telefonların sayısı artmaya devam ederken bir yeni modelde Nokia’dan gelmişti. Uzun süredir sessizliğini koruyan Finlandiya merkezli teknoloji şirketi telefon dünyasına geri dönüş yapmıştı. Son olarak ise MWC öncesi yapılacak duyuru ile gündeme geldi.

Nokia 26 Şubatı Bekliyor!

2017 yılında birçok şirketten hamleler bekleniyor. Bunlardan bir tanesi de Nokia. Bir döneme damga vuran telefon şirketlerinden olan Nokia eski günlerine dönmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Mobil dünya kongresinden önce 26 Şubatta yapılacak duyuruda yeni telefon modeli Nokia E1’e ilişkin bilgilerin verileceği tahmin ediliyor. Telefonun üstün özelliklere sahip olacağı düşünülüyor.

Nokia 6’ya gelecek olursak, telefon şu an için yalnızca Çin pazarında kullanıcılarla buluşuyor. Diğer ülkelerdeki satışına dair net bilgiler bulunmuyor. Söylentiler ise Nokia 6’nın dünya pazarına açılacağı yönünde.

Android akıllı telefon modeli olarak satışa çıkarılan Nokia 6 orta segmentte yer alıyor. Finlandiya’nın önemli teknoloji şirketlerinden olan Nokia’nın gelecek planları ise şimdiden merak konusu. Yakında şirketin dünya pazarına açılacağı konuşuluyor. Böylece daha fazla kullanıcıya ulaşmaları mümkün olacak. Nokia’nın aynı zamanda farklı segmentlerde telefon modelleri ile kullanıcıların karşısına çıkacağı tahmin ediliyor. Şirketin telefon sektöründeki rekabetten geri kalmamak adına neler yapacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

 

Kaynak:Shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Sosyal Hizmetler öğrencisiyim. Teknoloji alanında uzun zamandır haber editörlüğü ile ilgileniyorum. Yazıların okuyucu adına faydalı olması için elimden geleni yapıyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...