Meizu Pro 6 Bilgileri Ortaya Çıktı!

Meizu Pro 6 Bilgileri Ortaya Çıktı Meizu Pro 6 Bilgileri Ortaya Çıktı! meizu

Meizu Pro 6 Bilgileri Ortaya Çıktı!

Çin merkezli telefon üreticileri son dönemlerde harika telefonlar çıkarmaya başladılar ve dünyanın en iyi üreticilerine kafa tutmaya başladılar. Özellikle fiyatlarına göre üst düzey performans gösteren telefonlarda oldukça başarılı olan Çinliler, yakın bir zamanda harika bir telefon ile karşımıza çıkacaklar. Çin merkezli firmaların en iyilerinden biri olan Meizu, Meizu 6 Pro ile piyasası sallamaya geliyor.

 

Meizu Pro 6 Bilgileri Ortaya Çıktı! Meizu Pro 6 Bilgileri Ortaya Çıktı Meizu Pro 6 Bilgileri Ortaya Çıktı! meizu

Meizu Pro 6 Bilgileri Ortaya Çıktı!

Çin merkezli olan ve en sağlam telefonları üretmeyi başaran Meizu, yeni telefonu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Geçtiğimiz günlerde fiyat ve özellikleri de ortaya çıktı ve çok değil kısa bir süre sonra piyasalara da sürüleceğini düşünüyoruz. Aslında Meizu bu sene boyunca birçok telefon tanıtmayı planlıyor ancak en güçlü serisi olan Pro serisine daha çok önem veriyor gibi gözüküyor. Lafı fazla uzatmadan Meizu’nun çok önem verdiği serinin son telefonuna bir göz atalım.[ads1]

Meizu Pro 6 Özellikleri 

  • Telefonun iki farklı çipsetle sunulması bekleniyor. Birinci çipset Exynos 8890, ikincisi ise Helio X25.
  • Özellik olarak 3 farklı seçeneğe sahip olacak Pro 6’nın birden çok depolama alanı seçeneği olacak. Birinci 32 GB’lık, ikinci 64 GB’lık ve üçüncüsü 128 GB’lık şekilde sunulacak. Tabi ki bu telefonlar arasında bir de fark olacak. Telefonun 32 GB’lık versiyonunda 4, 64 ve 128 GB’Lık versiyonunda 6 GB RAM bulunacak.
  • 5.7 inç büyüklüğünde ve 2K çözünürlükte olacak Pro 6, telefondan film izleme zevkini doruklarına kadar yaşatacak gibi gözüküyor.
  • Şarj sorunu yaşayanlar için güzel bir adım atılmış. Ekran büyüklüğü ile karşılaştırıldığında gerekli olan 3000 mAh kapasiteli bataryalar yerine, 3500 mAh’lık batarya kullanılmış. Belki bu batarya da sizi pek idare etmez ama en azından 1 günlük batarya ömrü sağlayabilir

Gelecek telefonun özellikleri böyle. Fiyatına gelecek olursak her model için ayrı bir fiyat biçilmiş. 32 GM’lık versiyon için 430 dolar, 64 GB’lık model için 476 dolar, 128 GB’lık versiyon için ise 584 dolarlık bir değer biçilmiş.