LG Stylus 2 Plus Geliyor!

lg stylus 2 plus geliyor! LG Stylus 2 Plus Geliyor! LG Stylus2 DAB

Güney Kore’li şirketler son zamanlarda yeni projeleri ile piyasada boy göstermeye devam ediyor. Samsung’dan sonra LG yeni Stylus serisi telefonlarını kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Beğenilen telefon modeli Stylus 2 Plus olarak dikkat çekici bir değişiklik ile geliyor.

Geçtiğimiz şubat ayında katıldıkları Mobil Dünya Kongresi ile kullanıcıların merakla beklediği Stylus 2 akıllı telefonu tanıtan şirket, şimdi de Stylus 2 Plus modeli üzerinde çalıştı.

Önceki model olan Stylus 2’ye göre yeni modelde dikkat çeken bir donanım yükseltmesine gidilmiş. Stylus 2 Plus’ta ekran boyutu olarak 5.7 inç seviyesinin kullanıldığını söyleyebiliriz. IPS tabanlı panel ise Full HD ile yer değiştirerek büyük bir adım atılmış. Akıllı telefonda dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisi kullanılmıştı. Şirket bu defa Stylus 2 Plus’ta sekiz çekirdekli Snapdragon 430’a yer vermiş.

LG Stylus 2 Plus Geliyor! lg stylus 2 plus geliyor! LG Stylus 2 Plus Geliyor! lg promotional video suggests that g vista 2 will be an affordable device

LG Stylus 2 Plus Geliyor!

LG’nin yeni telefon modeli Stylus 2 Plus’taki diğer özellikler ise şu şekilde:

1.5-2GB RAM / 16GB depolama için belleğe yer verilen telefonda önemli bir artış göze çarpıyor. Şirket bu defa Plus modelinde 3GB RAM / 32GB dahili depolamayı tercih etmiş.

3.000 mAh kapasiteye sahip pilin kullanıldığı Stylus 2 Plus‘ta Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi yer alıyor.

[ads1]16 megapiksellik arka kamerası ile beraber 8 megapiksellik ön kamerasıyla LG Stylus 2 Plus dikkat çekiyor. Çift SIM kart ile 4.5G LTE özelliğinin bulunduğunu belirtelim.

Stylus 2 modeliyle beraber verilen kalem nano kaplamalı olarak üretilmişti. Aynı zamanda yuvasından çıkarıldığında Pop Memo ve Pop Scanner tarzı özelliklere erişebilmesi sayesinde kullanıcılar tarafından sevilmişti.

Güney Kore’li teknoloji devinin yeni akıllı telefon modeli LG Stylus 2 Plus’ın haziran ayında piyasayla buluşması bekleniyor. özellikleri ile dikkat çeken telefonun kullanıcılardan nasıl bir geri dönüş alacağını göreceğiz. Stylus 2 Plus için fiyat 340 dolar olarak belirlendi.