İphone icloud Parola Sıfırlama

İphone İcloud Parola Sıfırlama İphone icloud Parola Sıfırlama İphone icloud Parola Sıfırlama icloud sifre sifirlama

İphone kullanıcıları için en büyük tehlike, iphone icloud şifresini unutmaktdır. İphone icloud Parola Sıfırlama işlemi yapabilmeniz hem bir o kadar kolay hemde zordur. İphone icloud parola sıfırlama işlemi için öncelikle denemeniz gereken yöntem; hesabı alırken girdiğiniz gizli bilgilerinizdir. Eğer bu bilgileri hatırlıyorsanız iphone icloud parola sıfırlama işlemini saniyeler içinde yapabilirsiniz. Ancak icloud hesap bilgilerinizin hiçbirini hatırlamıyorsanız parola sıfırlama işleminiz oldukça zor.

Eski iphone cihazlarda birkaç program ile İphone icloud Parola Sıfırlama işlemini yapabiliyordunuz. Ancak iphone 5s modelinden sonra bu işlem hayli zorlaştı ve hatta neredeyse imkansız bir hal aldı. İphone icloud hacklenme haberlerinin ardından bu olaya çok büyük bir el attı ve işini çok sağlama aldı. icloud hesap bilgilerinizi hatırlayamıyor ve verdiğiniz mail adresinizi bilmiyor ya da onunda şifresini unuttuysanız; yapabileceğiniz ve tavsiye edebileceğim tek yöntem.

İphone cihazınızı İTUNES yardımı ile bilgisayara bağlamak, itunes’e yeni bir icloud hesabı ile giriş yapmanız ve telefon eşitleme işlemini denemenizdir. Eğer ki telefon eşitleme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanırsa, iphone cihazının icloud adresinin değişme ihtimali var. Ancak bir ihtimal daha var, eğer icloud işleminiz değişmiyorsa bile telefonunuza buradan birkaç işlem yaptırabilirsiniz. İtunes kırılmış bir yazılımı var onu bulursanız size farklı bir icloud hesabı üzerinden telefonu sıfırlama işlemi sağlamaktadır.

[ads2]

Eğer iphone cihazınızın mevcut bir garantisi varsa, icloud parola sıfırlama işlemini garanti servisi birkaç saat içinde yapmaktadır. Ancak artık garanti servisi bu konuda eskisi gibi esnek değil. Eskiden icloud sıfırlama için faturanın aslı gibidir yazısının olması yetiyordu ancak yenilenmenin ardından faturanın aslını sizden istiyorlar. Faturanın aslı olmadan hiçbir apple cihazına icloud parola sıfırlama işlemi yapmıyorlar.

[ads1]

Siz siz olun icloud şifrenizi ve mail şifrenizi unutmamaya ve hesap alırken akılda kalıcı ve gerçeği yansıtıcı bilgiler ile hesap oluşturmaya dikkat ediniz. İphone kullanıcısı bunun önemini bilmeli

[ads2]

İphone icloud Parola Sıfırlama İphone icloud Parola Sıfırlama İphone icloud Parola Sıfırlama icloud sifre sifirlama

İphone icloud Parola Sıfırlama

Selametle..