Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

iPhone 8 Çıkış Tarihi!

Mobil 19 Aralık, 16:21'de eklendi 1192 Görüntülenme

Apple cephesinde yeni bir iPhone modeli için hazırlıklar sürüyor. Önümüzdeki sene 10. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanan şirket iPhone 8 ile mi kullanıcılarının karşısına çıkacak, merakla bekleniyor.

Steve Jobs’ın sunumu sonrasında cep telefonlarının yeni bir evreye geçtiğini söylemek mümkün. O günden sonra sürekli gelişmeye devam eden telefon modelleri 10 yıldır hayatımızda bir rol oynuyor. Apple’da bu anlamda başı çeken isimlerden bir tanesi. Aradan geçen zaman içerisinde birçok iPhone modeliyle piyasada yerini alan şirket onuncu yıl için iPhone 8’imi düşünüyor?

Uzun süredir hakkında yorumlar yapılan iPhone 8 ne zaman çıkacak tam olarak bilinmiyor ancak Techradar.com sitesinin haberine göre iPhone 8 Plus için iki farklı modelin olabileceği üzerine tahminlerde bulunuluyor.

Haberde ayrıca iPhone 7 Plus’ın iPhone 7 modelinden daha iyi olduğu, dolayısıyla iPhone 8 Plus’ın büyük umutlarla beklendiği yer aldı. Diğer detaylar ise şu şekilde:

apple-iphone-7-3 iPhone 8 Çıkış Tarihi! iPhone 8 Çıkış Tarihi! apple iphone 7 3

(Görsel: iPhone 7)

Apple geliştirdiği modeller için bir isimlendirme kuralı uyguluyor. Geçmiş dönem dikkate alındığında yeni iPhone için iPhone 7s Plus isminin öne çıktığı söyleniyor. Tabii yıldönümüne özel bir değişiklik yapılması ve yeni bir isim tercih edilmesi de ihtimaller arasında.

Telefonun piyasaya sürüleceği tarih olarak 2017 yılının sonları ya da 2018 yılı işaret ediliyor. Ücret konusunda ise yüksek bir meblağın belirlenmesi bekleniyor.

Apple geride bıraktığımız aylar içerisinde yeni iPhone modellerini duyurmuş kısa süre sonrada kullanıcılarla buluşturmuştu. Bir sonraki senede iPhone 8’in yılı olabilir.

Cupertino merkezli teknoloji şirketinin yeni telefonunu takiben bir S modeli sunacağı düşünülse dahi direkt olarak iPhone 8 Plus’a atlayabileceği de iddia ediliyor. Tabi tüm bunlar şimdilik yalnızca birer tahmin. Şirket cephesinden konuyla ilgili henüz net bir açıklama gelmiş değil. Ancak yeni iPhone modeli şimdiden gündemde yerini almaya başladı diyebiliriz.

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
download coolpad firmware
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...