İphone 8 Ne Zaman Çıkacak ?

İphone 8 Ne Zaman Çıkacak ? İphone 8 Ne Zaman Çıkacak İphone 8 Ne Zaman Çıkacak ? resized 656d0 02cbbc2b1

Apple sever arkadaşların merakla beklediği İphone 8 çıkış tarihi belli oldu. Peki İphone 8 Ne Zaman Çıkacak ?

Söz konusu Apple olduğunda ortaya atılan iddiaların haddi hesabı yoktur. Ağzı olan herkes İphone 8 hakkında açıklama yapar ve bu yalan haberler boy boy ortalıkta dolanır. Bu kadar çok dedikodusu yapılan bir cihaz hakkında her habere inanmak elde değil.

Ancak Apple’a yakın bir kanalın yaptığı açıklamaya göre Apple’in yeni amirali 12 Eylül’de tanıtılacak. Ancak bir diğer söylenti ise İphone 8 ile beraber iki yeni cihazın tanıtılacağı. Tahminlere göre bu iki yeni cihaz İphone 7s ve İphone 7s Plus olabilir.

Apple hakkında CNBC’nin hazırladığı rapora göre, çok yakın bir zamanda tanıtımı yapılacak olan cihazın adının yüksek ihtimalle İphone 8 olacağı ve bu telefonun ”kenarsız (çerçevesiz)” OLED ekran, 3D yüz tarama teknolojisi gibi özelliklerle gelecek. Diğer bir haber ise amiral gemi ile beraber tanıtılacak olan İphone 7s ve İphone 7s Plus’ın tasarımı  İphone 7 ile aynı olacak sadece cam arka yüzeye ve kablosuz şarja sahip olacak.

Peki İphone 8 Fiyatı, İphone 7s Fiyatı ve İphone 7s Plus Fiyatı Ne Kadar ?

Henüz firma tarafından tanıtım etkinliğinin davetiyeleri bile dağıtılmamışken bu konuda bir açıklama yapmak zor. Ancak tanıtım gününe çok az kalması sebebiyle önümüzdeki günlerde fiyatının belirleneceğini söyleyebiliriz.

Selametle…