Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Google’ın Yeni Mesajlaşma Uygulaması: Google Allo

Mobil 23 Mayıs, 10:48'de eklendi 981 Görüntülenme

Google son zamanlarda geliştirdiği uygulamalarla adından bolca söz ettireceğe benziyor. Görüntülü konuşma alanında yeni bir hizmet olan Google Duo’dan sonra şimdi de Google Allo öne çıkanlar arasında. Mesajlaşmaya farklı boyutlar kazandıracağı söylenen uygulama Google I/O 2016 etkinliğinde resmi olarak tanıtıldı.

Tanıtım yazımıza öncelikle dikkat çeken özelliklerle başlayalım. Google’ın yeni mesajlaşma uygulaması olan Google Allo, bir de Asistana sahip olacak. Sorduğunuz sorulara hemen yanıt veren asistan ile yakınlarda bulunan eczane, okul ya da restoranların adresine kolayca ulaşabileceksiniz.  Asistanın size sunacağı hizmet bununla da sınırlı değil. Aklınıza gelebilecek her türlü konuda bilgi sahibi olan uygulamadan sorduğunuz şeyle ilgili en iyi cevapları alabileceksiniz. Buna tuttuğunuz takımın en iyi maçı ya da sevdiğiniz sanatçının popüler şarkısı dâhil. Üstelik youtube videosu olarak size gönderilecek.

google-allo-tanitildi Google'ın Yeni Mesajlaşma Uygulaması: Google Allo Google’ın Yeni Mesajlaşma Uygulaması: Google Allo google allo tanitildi

Google Allo uygulamasının diğer özelliklerine gelecek olursak, halihazırda kullanmış olduğumuz mesajlaşma uygulamalarındaki tüm hizmetler mevcut. Allo’ya bağlanabilmek için yapmanız gereken ise telefon numaranızla veya Google hesabınızla giriş yapmak.

Farklı sticker’ların özel olarak tasarlandığı uygulama kullanıcılar açısından ilginç deneyimlere sahne olacak.

Google Allo, şirketin ilk mesajlaşma hizmeti değil. Bilindiği gibi Hangouts’da piyasadaki Google uygulamalardan biri. Ancak iki servisin birbirinden tamamıyla farklı olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Google geliştirdiği ve tanıttığı son mesajlaşma uygulaması ile güven konusunda iddialı olduğunu gösteriyor. Allo’da yapılacak olan tüm konuşmalar şifrelenecek, bu sayede kullanıcılar rahat edecek.

Platformlarda yayınlanan diğer mesajlaşma uygulamalarının yeni rakibi Google Allo oldu. Farklı hizmetleri, güven anlamında ileri seviyede oluşu ve hem iOS hem de Android için yayınlanacak olan Google Allo’nun kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı ise merak ediliyor. Uygulama bu yaz itibariyle meraklılarıyla buluşacak.

 

 

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free
download redmi firmware
Download Nulled WordPress Themes
free online course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...