Galaxy S8 Özelliklerine Dair Son Bilgiler!

Galaxy S8 Özelliklerine Dair Son Bilgiler! Galaxy S8 Özelliklerine Dair Son Bilgiler! phpbp2xkw

Samsung şirketi Galaxy Note 7 olayını unutturmaya kararlı görünüyor. Cihazların toplanmasından sonra Galaxy S8 için yapılan hazırlıklara hız verildi.

Bir süre önce büyük umutlarla piyasaya sürülen ancak bazı talihsizlikler sonucunda geri alınan Note 7’lerin ardından teknoloji devinin yeni hamleleri gelecek. Özellikle S8 için yoğunlaşan Samsung konuya dair bazı açıklamalarda bulundu.

Şirketin elde ettiği karın düşmesine neden olan Note 7 krizinden sonra toparlanma sürecine giren şirket Galaxy S8 için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor ve başarı konusunda bir hayli iddialı görünüyor. Merakla beklenen modelin özellikleri hakkında şirketten yeni bilgiler geldi.

Güney Koreli teknoloji şirketinin üst düzey yetkilileri arasında gösterilen Lee Kyeong-tae tarafından yapılan açıklamada Galaxy S8’in tasarım anlamında göz kamaştıracağı, kamera yönünden gelişmiş olacağı ve ayrıca yapay zeka desteği ile beraber kullanıcılara sunulacağı belirtildi.

samsung-galaxy-s7-water-resistance-edge-wallpaper Galaxy S8 Özelliklerine Dair Son Bilgiler! Galaxy S8 Özelliklerine Dair Son Bilgiler! samsung galaxy s7 water resistance edge wallpaper 1024x589

(Görsel: Galaxy S7)

Yapay zeka konusuna değinen şirketin bu anlamda Siri’yi geliştiren Viv Labs firması ile çalışacağını belirtelim. Dolayısıyla Galaxy S8 için iyi bir desteğin ortaya çıkacağını söylemek mümkün.

Toplanan Note 7’lerde ısınma problemi yaşandığı biliniyordu. Bu durumu da değerlendiren Samsung, Galaxy S8’in daha iyi bir performans sunması adına yazılım ve donanım anlamında testlerin yapıldığı söyleniyor.

Galaxy S8’in test aşamaları devam ederken çıkarılan bir önceki model olan S7 içinde açıklama yapan Lee Kyeong-tae satışların oldukça iyi gittiğini, kullanıcılar tarafından ilgi gördüğünü ifade etti. Note 7’ler toplandıktan sonra elinde Galaxy S7 kalan şirketin S8 için çalışmalarını hızlandırması bekleniyor zira diğer şirketler yeni modelleri ile piyasada yerlerini alıyorlar.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un kullanıcıları tarafından merakla beklenen yeni telefonu Galaxy S8’in Mobil Dünya Kongresinde tanıtılması bekleniyor. Ayrıca 2017 yılının Mart ayında da piyasada olacağı konuşuluyor.