Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Galaxy Note 7 Fiyatı Belirlendi!

Mobil 13 Ağustos, 16:24'de eklendi 3089 Görüntülenme

Samsung şirketi kullanıcıların ilgisini bolca çeken Galaxy serisi ile ilgili gündemde kalmaya devam ediyor. Öyle ki önce Galaxy Note 7 akıllı telefonun tanıtımı gerçekleştirildi, sonra da fiyat ve çıkış tarihi olarak belirlenen rakamlar merak edilmeye başlandı.

Galaxy Note 7 son zamanların en sevilen telefon serilerinden biri olan Galaxy’nin son gözdesi diyebiliriz. Sahip olduğu yenilikler bakımından ilkleri yaşatacak olan telefonun ne zaman kullanıcılarla buluşacağı merak ediliyor.

Özellikle tasarım ve donanım hususlarında gözlerin çevrildiği Galaxy Note 7 Samsung için iyi bir gelecek sunmayı vaat ediyor. Tabii tanıtımın ardından ilk konuşulan konular arasında meşhur akıllı telefonun fiyatı ve çıkış tarihi yer aldı. Ön siparişlerinden bahsedecek olursak Türkiye’de 3.999 TL fiyat etiketiyle sunulmuştu, şimdilerde bu rakam biraz düşmüş olsa da ilk zamanlar için yüksek bir fiyat söz konusuydu. Belirtmek gerekirse bahsedilen etiket fiyatı resmi makamlardan gelmedi.

samsung-galaxy-note-7 galaxy note 7 fiyatı belirlendi! Galaxy Note 7 Fiyatı Belirlendi! samsung galaxy note 7

Peki, Avrupa’da durum ne? Ülkemizden önce dış devletlerdeki fiyatı belli olan Galaxy Note 7’nin etiketinde 849 Euro yazıyordu. Bu şekilde ön siparişler alınmaya başlanmıştı.

Samsung Galaxy Note 7’nin Türkiye’de ağustos ayının son günlerinde piyasaya sürülmesi beklenirken ücret konusunda yapılan tahminler ortalama 3.500 TL olacağını gösteriyor. Güney Koreli merkezli şirketin bu konuda yapacağı tercihi bekleyip göreceğiz. Tasarım bölümünde Galaxy Note 7 siyah, mavi ve gümüş renkleriyle kullanıcılara sunulacak.

Galaxy Note 7 akıllı telefon modelinin özellikleri ise şu şekilde;

Super AMOLED özelliğin tercih edildiği telefonda 5.7 inç büyüklüğünde kavisli ekranı bulunuyor. Türkiye sürümünde işlemci olarak Exynos 8890’ın kullanılması bekleniyor. Kasa bölümünde ise IP68 sertifikası dikkatleri çekiyor. Daha önceki haberlerde belirtildiği üzere S-Pen kalem ile satışa sunulacak olan Galaxy Note 7’de  USB Type-C bağlantı noktası ve iris tarayıcı da yer alıyor.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...