En İyi Casus Reklam Virüsü Temizleme

Bilgisayar CD’yi Okumuyor Sorununa Çözüm

Ubuntu ‘’.deb’’ Uzantılı Dosyalar Yükleme Sorunu

Windows 10 Misafir Girişi Yetki Sorunları

Galaxy Note 6’nın İşlemcisiyle İlgili Son İddia

Mobil 13 Nisan 2016
955 Okundu

Samsung telefon dünyasının önde gelen isimlerinden ve sürekli olarak karşımıza yeni modellerle çıkmayı seven bir şirket. Zira onlardan beklenen de bu. Piyasanın en güçlü telefon modellerine sahip olmayı kendileri için hedef belirlemişler diyebiliriz. Bundan önce Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge telefonlarını duyuran ve bir hayli ilgi gören firmanın şimdiki hedefi Galaxy Note 6.

Galaxy Note 6’nın İşlemcisiyle İlgili Son İddia galaxy note 6’nın İşlemcisiyle İlgili son İddia

Galaxy Note 6’nın İşlemcisiyle İlgili Son İddia

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen son akıllı telefon modeli Galaxy Note 6 ile ilgili gün geçmiyor ki yeni bir söylenti daha ortaya atılmasın. Daha önce duyduğumuz iddialar telefonun 6 GB RAM kullanacağı yönündeydi. Bu defa gelen haber Galaxy Note 6’nın hangi işlemciye sahip olacağıyla ilgili.

Bilindiği gibi Samsung Galaxy Note 5’in 8 çekirdekli işlemcisi mevcuttu. Mobil RAM boyutu 4GB olan Note 5’in dâhili hafızası 32GB olarak belirlenmişti.

Birkaç gün Çin kaynaklı bir bilgi paylaşıldı. Söylenenlere bakacak olursak telefonda Qualcomm 823 işlemci kullanılması planlanıyor. Güçlü bir telefon modeli oluşturma konusunda kararlı olan Samsung şirketi, IP68 sertifikasıyla beraber piyasaya çıkmayı düşünüyor. Bununla beraber telefonun su geçirmez özelliği olacağını zaten biliyorduk.

Galaxy Note 6’nın İşlemcisiyle İlgili Son İddia galaxy note 6’nın İşlemcisiyle İlgili son İddia

Galaxy Note 6’nın İşlemcisiyle İlgili Son İddia

Galaxy Note 6’nın tarayıcı konusunda hangi teknolojiyi kullanacağı da merak konusu. Çünkü şirketin iris teknolojisi üzerinde çalışmalar yürüttüğü bir gerçek. Belki de Galaxy Note 6’da böyle bir şeyle karşımıza çıkabilirler. Tüm bunlar söylenti olsa da gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Samsung, telefonlarında güçlü ve ilgi çekici özellikler kullanmayı seviyor. Üzerinde çalıştığı projelerin uzun süre konuşulmasından da bunu anlayabiliyoruz. Sektörde parlamaya devam eden şirketin son akıllı telefon modeli Galaxy Note 6 ile piyasaya yine büyük bir hareket getirecek ve adından bolca söz ettirecek. Şimdilik bizim yapmamız gereken tek şey beklemek. Yeni haberler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Yazar Hakkında
Profili Görüntüle

Sosyal Hizmetler öğrencisiyim. Teknoloji alanında uzun zamandır haber editörlüğü ile ilgileniyorum. Yazıların okuyucu adına faydalı olması için elimden geleni yapıyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Sayfa da112 sorgu var. 0,770 saniyede yüklendi.