Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com

Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com tinydeal 800PX

Önce gelen Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com‘dan biraz bahsedeceğiz. Tinydeal neredeyse en çok tutulan çin alışveriş sitelerinden biri. Bu sitenin tarzı aliexpress ve amazon’dan farklı site tarz ve satış olarak hepsiburada.com gibi, gerçi artık oda değişikliğe gitti ama mağazadan satış sitesi yani, firma kendi ürünlerini satıyor farklı farklı tedarikçiler bulunmuyor.

Sitede bilinmesi gereken özelliklerden birisi 20 Doları geçen alışverişlerde sizlere kargo takip numarası vermektedir. Ürünlerin bir çoğu ücretsiz kargo zaten ancak, 20 dolara tamamlamazsanız size takip numarası verilmiyor yani kargonuz geldi mi gelmedi mi hiçbir şekilde haberdar olamıyorsunuz. Tamamen allah’a emanet kargo oluyor. Kargolama demişken Tinydeal’da ücretsiz kargo olması için 2 KG ve altında olması lazım üzeri ağırlıkta olanlar için kargo fiyat planlamaları farklı.Sitede yer alan diğer bir husus ise United Kingdom yazan kargo seçeneklerinin aynı zamanda Türkiye’ye de gönderi yapıyor olması.

 

Sitede yer alan ürünün ücretsiz kargo mu değil mi anlamak için ürün sayfasında yer alan Free Shipping yazısına dikkat etmeniz lazım. konu içerisindeki resimde sizlere ok işareti ile gösterdim. Eğer dikkat etmezseniz sizlerden ekstra olarak kargo ücreti talep edilecektir.

 

Lütfen buna dikkat edelim. Aynı zamanda kargo metodları seçeneklerinde ücretsiz hızlı kargo varsa onuda seçmeyi unutmayın arada böyle kampanyalı ürünler olabiliyor.

TOPTAN ÜRÜN ALABİLİYORSUNUZ

Ve bu mağaza türü sitenin diğer yandaşlarından ayıran büyük bir artısı var. Beğendiğiniz ürün için toplu alım fiyatı sorabiliyor ya da firma ile iletişime geçerek sitede yer almayan ancak size lazım olan ürünü tedarik ettirebiliyorsunuz. wholesale@tinydeal.com   adresinden mail attığınızda ürünün toptan fiyatını öğrenebiliyor ve sıkı bir pazarlık ile ürün alabiliyorsunuz. Aynı zamanda toptan satılan ürünlere

[ads2]

http://www.tinydeal.com/wholesale-page-px3404v-si-2209.html

bu sayfadan ulaşabiliyorsunuz.

Mağaza yönetimi bazen facebook sayfasında kampanyalar yayımlamaktadır.

[ads2]

https://www.facebook.com/TinydealShop/ bu facebook sayfasını takip etmenizi ve kampanyalardan faydalanmanızı tavsiye ederim.

Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com TinyDeal Logo App 180

Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com

Aynı zamanda site ile ilgili size deli bir blog sayfası vereceğim. Bu sayfada tinydeal indirim kodları ve tinydeal kupon kodları yer almaktadır. Site üzerinde sık sık kupon kodları yayımlanıyor

http://www.tinydealcouponcode.com/

Bu adres üzerinden dediğim kupon kodlarına ulaşabilirsiniz.

Site ve ürünler hakkında çekinmeden sorularınızı sorabilirsiniz. Aynı zamanda firma Türkiye’ye çok ürün gönderdiğinden dolayı geçmesi sıkıntı ürünlere yardımcı olmaktadır.

Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com aa

Çin Alışveriş Sitesi TinyDeal.com

[ads1]