Çift Kameralı Huawei Honor V8 Ortaya Çıktı!

Çift kameralı huawei honor v8 ortaya Çıktı Çift Kameralı Huawei Honor V8 Ortaya Çıktı! Huawei Honor V8 pink 2

Her gün bir yenisi eklenen akıllı telefonlar arasında çift kamerası ile dikkatleri üstüne çekecek olan Honor V8 tanıtımına saatler kala ilk görüntüleri ortaya çıktı. Çin merkezli olarak üretimi yapılan Huawei Honor V8 çift kamerası ile dikkatleri üstüne çekerken diğer özellikleri de merak konusu oluyor. Akıllı telefon modelleriyle ilgi çeken markalar arasında yer alan Huawei bu kez çift kameralı Honor V8 ile görücü karşısına çıkıyor. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çıkış yapacak olan akıllı telefon özellikleri ile de dikkat çekecek. Ortaya çıkan duyurulara göre Leica imzasını taşımayan kamera sensörü Honor V8 akıllı telefonun da 12MP çözünürlüğünde yer alacak.

Çift Kameralı Huawei Honor V8 Ortaya Çıktı Çift kameralı huawei honor v8 ortaya Çıktı Çift Kameralı Huawei Honor V8 Ortaya Çıktı! huawei v8 300x174

Çift Kameralı Huawei Honor V8 Ortaya Çıktı

Huawei Honor V8 amiral gemisi akıllı telefon çift kamera desteği ile dikkatleri üstüne çekerken diğer özellikleriyle de kullanıcıları etkisi altına alacağa benziyor. Çift kamera lazer otofokus sensörü ve çift LED flaş ile 360 derece fotoğraf çekimi gerçekleştirebilmenizi olanak sağlıyor. Ön kamerasının 8MP olacağı bilinen akıllı telefon 5.7 inç ekran büyüklüğünde Quad HD çözünürlüğünde yer alacaktır. 10 Mayısta tanıtımı gerçekleştirilecek olan Honor V8 Huawei şirketinin ilk kez 2K çözünürlükte telefonu olacak. [ads1]İşlemci özellikleri bakımından bakacak olursak kirin 950 ya da 955 işlemciden gücünü alması beklenen akıllı telefon 64GB dâhili depolama ve arttırabilir microSD kart desteği ile birlikte geliyor. Honor V8 geliştirilmiş özellikleri arasında 4GB RAM ve 3.400mAh kapasiteli pil özellikleri ile ön plana çıkacak. Tamamı metal bir kasadan oluşan akıllı telefonunun çift kamera desteği ile birlikte dikkat çekecek özellikler arasında parmak izi sensörü de yer almaktadır. Henüz tanıtımı yapılmayan telefon hakkındaki tüm detaylara yarın ki geçekleştirilecek olan etkinlikte öğreneceğiniz.