Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Çevrimiçi Müzik Dinlemek Artık Daha Moda!

Mobil 25 Mart, 23:50'de eklendi 1204 Görüntülenme

http://muzikmp3indir.com/Images/JetMp3Logo.png Çevrimiçi müzik dinlemek artık daha moda Çevrimiçi Müzik Dinlemek Artık Daha Moda! JetMp3Logo

Müzikler her anımızın vazgeçilmez yardımcılarıdır. Her duygumuz için bize yardımcı olabilecek türde bir müzik bulabiliriz ve acılarımızı, sevinçlerimizi bu şarkılar ile ifade edebiliyoruz. Durum böyle olunca şarkı sektörü de bizim duygularımız ile doğru orantılı şekilde gelişiyor. Birçok platform üzerinden müzik dinleyebiliyor, birçok albümü satın alabiliyoruz. Ancak son zamanlarda yaşanan gelişmelere göre çevrimiçi müzik dinlememizi sağlayan platformlar, dijital satış oranlarına büyük etki etti ve şimdiden dijital satışlara fark atmayı başardı.

Tubidy mp3 ile en yeni müzikler gibi platformlar bütün şarkıcıların şarkılarını bir araya getirerek, tek bir tuş ile onları dinlememize yardımcı oluyor. İsveç merkezli bir uygulama olan Spotify, son yıllarda büyük çıkış yakaladı ve artık herkesin telefonunda görülmeye başlandı. Şimdiye kadar 30 milyon ücretli üyeliği bünyesinde barındırmaya başlayan Spotify, giderek de büyümeye devam ediyor. Özellikle Spotify’ın bu gelişimini gören Apple, Apple Music adı altında bir platform geliştirdi ve aynı Tubidy ‘da olduğu gibi bizlere çevrimiçi müzik şansı sağladı. Şu ana kadar 10 milyon kullanıcıya ulaşan Apple Music de hızla ilerlemeye devam ediyor. İki platformda da görülen bu gelişmeler, dijital satışların eskisine göre büyük oranda azalmasına neden oldu.

Yapılan araştırmalarda elde edilen verilere göre, Tubidy Türkçe mp3 listesi ve Apple Music gibi çevrimiçi müzik platformlarından elde edilen gelir, dijital satışları sollamış durumda. Müzik piyasasının %34’ünü kontrol etmeyi başaran bu platformlar, nasıl albüm satın aldığımızda parası şarkıcıya gidiyorsa aynı şekilde şarkıcılara para ödemek zorundalar. Bu ücret dijital satışlara göre daha az olabiliyor ancak kullanıcı ödeyeceği parayı düşündüğü için bu platformlar daha mantıklı geliyor. Bazı sanatçılar kendilerine gelen paranın azalması nedeniyle bu platformlara savaş açmış durumda. Ancak bu platformlara abone olan kullanıcı sayısı gittikçe artıyor.

Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
online free course
download huawei firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...