Canlı Yayın ile Yurtdışı Alışveriş Sorularınızı Cevaplıyoruz

Canlı Yayın ile Yurtdışı Alışveriş Sorularınızı Cevaplıyoruz yurtdışı alışveriş Canlı Yayın ile Yurtdışı Alışveriş Sorularınızı Cevaplıyoruz maxresdefault 10

Merhaba arkadaşlar,

Yurtdışı alışveriş konusunda oldukça faydalı makalelere yer verdiğime inanıyorum. Gerek yorumlarda gerek ise forum bölümünden açılan konulara oldukça hızlı bir şekilde doğru yanıtları vermek için çabalıyorum.

Canlı destek isteyen ve danışmanlık yapmamızı isteyen arkadaşlar olmuyor değil. Herkese ayrı ayrı bir destek maalesef sunamıyorum. Ancak talep fazlalaştığı için ortak bir gün ve saatte canlı yayın yapmaya karar verdim. Eğer siz değerli ziyaretçilerimiz de bu konuda görüşlerini dile getirir ise ortak bir karar sonucu Canlı Yayın yapılacaktır.

Canlı yayın yapılması konusunda sitemizin forum bölümünde Anket oluşturduk. 10 günlük Anket sonucunda çıkan karara göre Aralık ayı içerisinde gün belirlenecek ve canlı yayın ile sorularınız cevaplanacaktır. Canlı yayının biraz daha ilgili ve sempatik olması açısından  hediyelerde verilebilir.

Sizde bize görüşünüzü bildirerek yardımcı olmak ve ankete katılmak için TIKLAYINIZ

Selametle…