Boeing Black Özellikleri!

Boeing Black Özellikleri! Boeing Black Özellikleri! boeing black render 2

Telefon sektöründeki yenilikler her geçen gün artıyor. Kullanıcılar için çözümler üretmeye devam eden şirketlere bir yenisi daha eklendi ancak bu defa ki biraz farklı. Uçak üretimi yapması ile tanınan Boeing şirketi kendini imha edebilen telefon modeliyle piyasada yerini almaya hazırlanıyor.

Akıllı telefon sektörü geçmişten günümüze bir hayli gelişti. Öyle ki artık neredeyse herkesin elinde bir tane bulunuyor diyebiliriz. Her bütçeye uygun, farklı özellikleri içerisinde barındıran telefon modelleri şirketler tarafından kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Son olarak piyasaya yeni bir isim daha katılmaya karar verdi. Uçak ve helikopter üretimi konusunda dünyanın en iyi şirketleri arasında yer alan Boeing kendi bünyesinde bir akıllı telefon üretiyor. Dahası bu telefon tehlike anında kendini yok edebilecek.

101453053-untitled-2_8-530x298 Boeing Black Özellikleri! Boeing Black Özellikleri! 101453053 Untitled 2 8

Akıllı telefonlar günün neredeyse her anında yanımızda. Ancak bazen kaybolma ya da çalınma gibi kötü durumlarla karşılaşabiliyoruz. Böyle anlarda telefonun içerisindeki özel bilgilerin başkasının eline geçme ihtimali doğuyor. Boeing firması bu konuyu gündemine alarak kullanıcıların rahat edebilmesi için kendini imha eden telefon üretmeye karar verdi. Tehlike anında içinde yer alan teknoloji sayesinde hassas verileri silecek olan Boeing Black, telefon sahibine ait bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önleyecek.

Boeing firması Amerika Birleşik Devletlerinin Washington eyaletinde 1916 yılında kuruldu. Sivil ve askeri uçak ve helikopter üretimi yapan Boeing dünyanın en büyük firmaları arasında gösteriliyor. şirket aynı zamanda askeri silah üretimi de yapıyor. Uzay sistemleri ile ilgilenen Boeing’in bilgisayar sistemleri alanında da ismi anlıyor.

Yakın zamanda Boeing Black isimli telefon modeliyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan şirketin rakiplerine karşı nasıl bir satış stratejisi uygulayacağı merak ediliyor. Bakalım kullanıcılar cephesinden telefon için ne gibi yorumlar gelecek?