Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

Apple İPhone 7 Yenilikleri İle Geliyor!

Mobil 26 Nisan, 22:38'de eklendi 1294 Görüntülenme

Akıllı telefon markaları arasında herkesin ilgi odağı olduğu Apple markasının İPhone 7 tanıtımına aylar olmasına rağmen devrim niteliğinde yeniliklerle geldiği haberleri yayılmaya başladı. ABD’li telefon üreticisi Apple tarafından üretilen, pazarlanan ve satışa sunulan İPhone akıllı telefonlar özellikleriyle kullanıcıların en çok tercih ettiği cihazlar arasında yer alıyor. Bu senenin merakla beklenen telefonları arasında yer alan İPhone 7 ve İPhone 7 plus yenilikleri ile Eylül ayına kadar mobil dünyasının gündeminde yer alacağa benziyor.

Apple İPhone 7 Yenilikleri İle Geliyor apple İphone 7 yenilikleri İle geliyor Apple İPhone 7 Yenilikleri İle Geliyor! iPhone 7 design c 1 300x162

Apple İPhone 7 Yenilikleri İle Geliyor

İPhone 7 haberleri arasında suya ve toza karşı dayanıklı olacağı konusu herkesin ilgisini çekebilecek bir özellik olması ile birlikte şık tasarımı ile kullanıcıları etkisi altına alacak. Genel olarak İPhone 6 modelinin tasarımının sürdürülmesi beklenen akıllı telefonda dayanıklı bir kasaya sahip olacağı iddiaları haberleri de geliyor. Storm isimli Çin menşeli sitenin açıklamalarına göre Apple, İPhone 7 akıllı telefonda home tuşunda kökten bir değişim yaratacak. Android ve Windows Phone sistemlerinde yıllardır dokunmaya duyarlı olarak kullanılan home butonu bu kez İPhone 7 akıllı telefonunda kullanılacak bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

İPhone 7 home butonu hakkında bilinenler tasarım aşamasında bir değişikliği uğrayıp uğramayacağı henüz bilinmemektedir. Güvenilir kaynaklar arasında yer alan DigiTimes sitesi iddialarına göre İPhone 7’nin suya ve toza karşı dayanıklı olmasıyla birlikte test sürecinde üçüncü aşamanın da tamamlandığı yönünde bilgiler gelmektedir. İPhone 6 akıllı telefonun tasarımını sürmesi beklenen İPhone 7 önemli detayları ve özellikleri ile ayırt edilecek. İPhone 7 dokunmaya duyarlı hassas home butonu, ince ekran ve çerçevesi ile tasarımda büyük bir fark yaratacak. Gelen haberler arasında kulaklık girişinin kaldırılacak olmasıyla birlikte renk seçenekleri arasında mat siyahında yer alacağı İPhone 7’nin anten şeridinin de yeniden konumlandırılacağı bilinmektedir.

Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
online free course
download samsung firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...