Bilgisayar USB’yi Görmüyor!

404 Hatası ve Çözüm Yolları

Laptop Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır?

2017 Gümrük Limiti Değişiyor, 2017 Yurtdışı Alışveriş Limiti Düştü

Alışveriş 18 Aralık, 20:46'de eklendi

Merhaba değerli takipçilerimiz, daha önceki konularımızda sizlere sürekli olarak Gümrük Kanunu kapsamında gelen önemli değişiklikleri bildirmiştik.

Bildiğiniz üzere 2015 yılında yürürlüğe giren Gümrük Kanunu ile yurtdışı alışveriş limiti 75 Avro olmuş ve alışveriş limiti kaldırılmıştır.

Yurtdışından alışveriş yapan arkadaşlarımız bilir maalesef 75 avroluk limit yeterli olmuyordu. Tam almak istediğimiz ürünleri alamıyor ve vergi ödemek zorunda kalıyorduk. Ancak 2017 yılında yeni bir Gümrük Kanunu ile artık hiç alamayacağız Bu taslak sayesinde 2017 Gümrük Limiti Değişiyor, 2017 Yurtdışı Alışveriş Limiti Artıyor

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından duyurulan  2017 Yılında Yurtdışı Alışveriş limiti 30 avro Yurtdışından alışveriş ülkemizde oldukça fazla yapılmaktaydı. Aliexpress gibi siteler başta olsun çok güzel indirim yapmalarına rağmen gümrük limiti sorunundan dolayı bu kampanyalar ve indirimlerden faydalanamamaya devam edeceğiz.

2017 Yurtdışı Alışveriş Limiti Artıyor 30 Avro Oluyor

2017 Yılı yurtdışı için çok kötü bir yıl olacak. Gümrük Limitinin düşmesiyle birlikte artık en ucuz ürünleri bile almakta sıkıntı çekeceğiz. Çok kötü bir durum ve açıklama maalesef

Bu fiyata tablet, notebook gibi cihazlarda tabii ki alınabilir. Umarız ki kanun onaylanır ve 2017 Yurtdışı alışveriş limiti artar.

Selametle…

DİKKAT HAKSIZ REKABET GEREKÇESİ İLE GÜMRÜK LİMİTİ 30 AVRO’YA DÜŞTÜ. 2017 yılı itibariyle yeni kanun onaylandı ve gümrük limitimiz 30 avro oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...