Microsoft’un Büyük Sırrı Ne? Niye Böyle Bir Sır Var

[object object] Microsoft’un Büyük Sırrı Ne? Niye Böyle Bir Sır Var Microsoft 159be

Çoğunlukla bir ürünün ya da cihazın tanıtımını duymaya alışkın olduğumuz etkinlik haberleri bu defa boyut değiştirdi ve Microsoft tarafından ilginç bir durum oluşturuldu. Peki, teknoloji devinin yolladığı basın davetiyeleri ne anlama geliyor?

Şirketler yeni cihazları ve projeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız tanıtımlara bir yenisi daha eklenecek. Microsoft tarafından yapılacak etkinlik ne zaman olacak ve içeriğinde neler yer alacak? Şimdilik bu soruların yanıtı henüz tam olarak bilinmiyor ancak davetiyeler gizemli bir hava oluşturmayı başardı bile.

Teknoloji şirketleri arasında dev bir isim olan Microsoft bugünlerde ilginç bir adım attı ve basın davetiyelerini hazırlayarak gönderdi. Davetiyelerde 26 Ekim’de yapılacak tanıtımın detayları yer alıyor. Şirket avcilarock.com tanıtımı New York’ta düzenleyecek ve bunun için Ekim ayının sonları tercih edildi. Tanıtımda yeni bir ürünün görücüye çıkarılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

25711_windows-everywhere-660x350 [object object] Microsoft’un Büyük Sırrı Ne? Niye Böyle Bir Sır Var 25711 Windows Everywhere 660x350

Geçmişe bakıldığında bunun Microsoft tarafından ilk kez yapıldığını söylemek zor zira geçtiğimiz sene Windows 10 ile çalışan, farklı tasarımı ile dikkat çeken Surface Book isimli dizüstü bilgisayar kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Bu defa ki etkinliğinde yine böyle bir içeriğe sahip olması bekleniyor.

Dedikoduları değerlendirecek olursak Microsoft’un yakın tarihlerde yeni telefon modelleri üzerinde çalıştığını ve bunun da etkinliğin konusu olabileceğini ihtimaller arasında sayabiliriz. Elbette bunun tam tersi de olabilir ve şirket sürpriz yaparak çok farklı bir ürünü bizimle buluşturabilir.

Bilindiği üzere New York’ta düzenlenen etkinliklerden daima büyük haberler çıkar. Tam da bu yüzden Microsoft’un 26 Ekim’de yapacağı tanıtım ilgi çekmeye devam ediyor. Tanıtılacak ürün bir telefonda olabilir, bilgisayarda. Ya da kimsenin beklemediği ilginç bir cihaz. Tüm soruların yanıtları için Ekim ayının son haftasını beklemek gerekecek. İçerikte ise Windows 10’un olacağı düşünülüyor.