Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Youtube Kids Çocuklar İçin Geliştirildi

Teknoloji 26 Şubat, 16:02'de eklendi 1088 Görüntülenme

Google video servisi olan ve ayda 2 milyar ziyaretçiye sahip olan Youtube önemli bir adım atarak, çocukların güvenli bir şekilde video izleyebilmeleri için Youtube Kids uygulamasını geliştirdi. Uygulama tamamen çocuklara hitap etmekte olup İos ve Android platformlarında kullanıcılara sunuldu.

Çocuklarımızın internet üzerinde çok fazla vakit geçirmesi, ilgisini çeken oyunların ya da kendilerine faydalı olan ders anlatımlarını youtube’den gerçekleştirdiği açık bir şekilde ortada. Bununda farkında olan Google Servisi Youtube çocukları unutmadı. Çocukların +18, şiddet, cinsellik ve korku videolarından tamamen uzakta tutan ve onları sadece amaçları doğrultusunda video araması yaptırabilen uygulamayı geliştirdi.


Artık çocuklarımız Youtube Kids sayesinde güvenli olarak gönül rahatlığı ile video izleyebilecekler. Ebeveynler hemen bu uygulamaları indirmeleri ve çocuklarının youtube kullanırken bu uygulamayı kullanmalarını sağlamları gerekmektedir. Şimdilik sadece İos ve Android sürümleri mevcut olan yazılımın Windows için geleceği merak konusu. Çocuklara interneti daha güvenli hala getirme aşamasında atılmış olan bu adımı diğer büyük sitelerden de bekliyoruz.

Youtube masaüstü servisinde müstehcen videolara üyelik ve yaş sınırlaması getirmiş ve bunu yaygın olarak kullanmaktaydı. Bu uygulama sayesinde kendisini biraz daha geliştirdi ve günlük yaşama katkı sağladığını düşünmekteyiz.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
online free course
download samsung firmware
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...