WordPress Yazı İçerisine Reklam Ekleme

Wordpress Yazı İçerisine Reklam Ekleme wordpress yazı İçerisine reklam ekleme Wordpress Yazı İçerisine Reklam Ekleme wp

Merhaba arkadaşlar wordpress yazı İçerisine reklam ekleme isimli makalemiz ile sizlerle birlikteyiz. WordPress kullanan tüm kullanıcılar için gerçekten büyük sıkıntı. WordPress adsense kabul ettikten sonra yazının içerisine istediğiniz konumlara reklam yerleştirmek istiyorsunuz. Ancak gerek temanızdan gerek ise kod bilmediğinizden dolayı bu sizlere bir zulüm oluyor.

Sonra tek tek tüm yazılara reklam kodlarını ekleyerek bir ton uğraş veriyorsunuz. Sizler için hazırlamış olduğum ufak çok küçük bir eklenti sayesinde, yazının giriş, ortası ve bitiş yerlerine reklam ekleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman eklentinin sayfasından konum ve ‘artı‘  reklam alanı ekleyebilirsiniz.

Eklentiyi Ftp üzerinden Wp-Content klasörü içerisinde bulunan Plungins klasörünün içerisine kopyalayarak kurabilirsiniz. Yada WordPress Admin sayfanızdan Eklentiler -> Yeni Ekle diyerek indirdiğiniz eklentiyi bilgisayarınızdan seçip yükleme işlemini yapabilirsiniz.

Daha sonra eklenti Admin panelinizde ayrı bir sayfa üzerine açılacaktır. Tüm tema ve wordpress sürümleri ile uyumludur. wordpress yazı İçerisine reklam ekleme işlemi için bu eklentinin sayfasından reklam kodlarınızı yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Konular arasına reklam özelliği’de dahil edilmiştir. Bir tema için aktif olarak kullanılabilecek ve genel reklam alanları mevcuttur. İstediğiniz alana reklam kodunuzu girerek reklamları ekleyebilrisiniz. WordPress yazı içerine reklam ekleme işlemi hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Konunun en altında sizler için hazırlamış olduğumuz WordPress yazı içerisine reklam ekleme işlemi eklentisini indirebilirsiniz.

Eklenti hakkında tüm düşünce ve isteklerini konu altında yorum olarak bildirebilirsiniz. WordPress yazı içerisine reklam ekleme işlemi konusunda sizler için elimden geldiği kadar yardımcı olacağım.

 

[box type=”download” ]İNDİR / DOWNLOAD[/box]

Wordpress Yazı İçerisine Reklam Ekleme wordpress yazı İçerisine reklam ekleme Wordpress Yazı İçerisine Reklam Ekleme wp 300x188

WordPress Yazı İçerisine Reklam Ekleme