Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

Windows 10 Düşüşe Geçti

Yazılım 6 Mart, 22:50'de eklendi 1571 Görüntülenme

Windows 10 çıktığı ilk günden beri büyük bir talep gördü. Windows’un eski sürümlerine sahip olanlar için yükseltme seçeneği sunan Windows 10, Ocak ayına kadar büyük bir geçiş istatistiğine sahipti. Ancak Ocak ayından sonra bu hızda büyük bir düşüş yaşandı. Geçtiğimiz Ekim ayından itibaren yaşanan yükseltme işlemlerinde büyük oranda bir düşüş yaşanıyor ve Ocak ayı sonrası ise bunun en yüksek olduğu istatistik edinildi.

Net Applications’un yaptığı analizlerden edinilen sonuçlara göre, dünya genelinde Windows 10 kullanan bütün bilgisayarların Şubat ayı için oranı 14.2 olduğu bunun ise Ocak ayına göre yalnızca yüzde 1.1 oranında bir artışa işaret ettiğini açıkladı. Aynı istatistiklere göre ise Ocak ayında kullanıcıların Windows 10’u benimseme oranlarının yüzde 2.2 oranında bir yükseliş yakaladığı görüldü. Buradaki en önemli istatistiki veri ise Windows 10’un Windows 8 ve bir sonraki güncellemesi olan Windows 8.1’e oranla daha fazla benimsenme yüzdesi yakalamış olmasıdır.

Bu tür analizler gerçekleştiren bir diğer firma olan StatCounter’in derlediği istatistiki verilere göre ise Win

Windows10 windows 10 Windows 10 Düşüşe Geçti windows 10 300x209

Windows 10

dows 10 için benimsenme oranı Amerika merkezli Net Applications ile paralellik gösteriyor. Bir diğer firma olan Digital Analytics Program verilerine göre ise Şubat ayı için yavaşlama gözle görülür bir şekilde tespit edilmiş durumda.

Windows 10’un bu denli benimsenmesindeki en büyük etken şüphesiz ki Windows 8 ve 8.1’deki kullanım zorluğu ve yükseltmenin ücretsiz olması olarak söylenebilir.

Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
online free course
download karbonn firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...