Thief Film Oluyor!

Thief film oluyor thief oyun Thief Film Oluyor! thief

Son dönemde oyunlardan, sinema sektörüne geçiş artmıştı. Her ne kadar beklenen başarı seviyesi yakalanamamış olsa da yapımcılar henüz bu tür bir piyasadan vazgeçmiş görünmüyor. Oyun dünyasından beyaz perdeye geçecek olan son yapım ise Thief oyun serisi olacak. Birçok hayranı olan serinin, Hollywood’un kurt yapımcıları tarafından nasıl işleneceği ise şuanda bilinmiyor.

Video oyun sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran serinin ilk oyunu 1998’de Looking Glass Studios tarafından yapılmıştı. Oldukça beğenilen bu oyundan sonra 2004 yılında yeni bir versiyonla karşımıza çıkan Thief son olarak ise 2014 yılında yeni bir nesil, yeni bir görünüm kazanarak piyasaya sürülmüştü. Yapım yılları arasında uzun zamanlar olsa da 3 oyunuyla birlikte Thief oyunu, klasikleşmeyi başarmış ve oyun severlerin büyük takdirini kazanmıştı.

Thief film oluyor thief oyun Thief Film Oluyor! thief 300x169

Thief oyunu film oluyor

Oyunu oynayanların yakinen bileceği gibi fantastik türüyle dikkat çeken Thief, karanlığı benimseyen temasıyla da sinema sektörüne de bir hayli uygun. Hali hazırda dünya genelinde büyük bir hayran potansiyeli olan seri için Straight Up Films yapım firması kolları sıvadı. Jane Got a Gun ve Transcendence gibi filmlerle dikkatleri üzerine çeken Straight Up Films ile Thief serisinde de iddialı. Senaryo için Adam Mason ile Simon Boyes gibi isimler dillendirilirken Adrian Askarieh ile Roy Lee de adı geçen diğer isimler.[ads2]

Henüz bilgilerin tazeliği söz konusuyken, hayranları heyecanlandıran haberlerle Thief, büyük bir yapım olma yolunda aday görülüyor.