Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Tablet Dokunmatik Çalışmıyor

Mobil 19 Şubat, 10:19'de eklendi 47703 Görüntülenme

Tablet dokunmatik çalışmıyor adlı makalemiz ile sizlerleyim. Birçok makale var ancak girmeye fırsat bulamıyorum. Öncelikle bu bir donanım arızası olabileceği gibi yazılımsal hatadan da kaynaklanabilir. Kırılma, çatlama ve derin çizilme olayları haricinde dokunmatik çalışmamaya başladı ise bunun sebebi yazılım olabilir.

Tablet dokunmatik çalışmıyor diye hemen yeni dokunmatik alıp takmaya ya da taktırmaya gerek yoktur. Bunun sebebi yazılımda olabilir. Eğer yazılım atma konusuna aşina iseniz bunu kesinlikle bir deneyin. Yoksa teknik servise götürmeniz gerekecektir. Tablet dokunmatiği çalışmıyor ise hemen bunu alternatif yöntem olarak değerlendiriniz. Ücret vermeden ve tabletin içerisi açılmadan yapılabilecek basit ve faydalı bir yöntemdir.

Tablet Dokunmatik Çalışmıyor tablet dokunmatik çalışmıyor Tablet Dokunmatik Çalışmıyor e7han 2 300x184

Tablet Dokunmatik Çalışmıyor

 

Kesin
çözüm değildir, sadece ihtimaldir. Yazılım atın kesinlikle dokunmatiği çalışacaktır demiyorum. Ekran kırık, çatlak ve derin çizikler var ise tabletinizin dokunmatik ekranı bozulmuş demektir. Bunun yazılım ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken teknik servise götürmeniz ve değişmesidir. Bu saydığım fiziksel olaylar olmadığı halde aniden tablet dokunmatik çalışmıyor ise yapmanız gerekendir.

Sitemizde tabletinize nasıl yazılım atabileceğinizi çok detaylı olarak anlattım. Alternatif yazılım atma yöntemlerinden ve tablet format atma programlarından detaylı olarak bahsettim. Videolu ve resimli anlatımları sizler için detaylı olarak yaptım. Tablet dokunmatik çalışmıyor ise sitemizde anlattığım şekilde tablete yeni yazılım yükleyerek bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Livesuit ile yazılım yükleme adlı makalemi incelemenizi tavsiye ederim, siz değerli okurlarıma çok yardımcı olacağını düşünmekteyim.

 

Tekrar söylemek istiyorum fiziksel darbe ya da hasar almış durumlarda yazılım yükleme işlemi yapsanız dahi dokunmatik ekran çalışmayacaktır. Dediğim yöntem sadece fiziksel darbe ve hasar almadan ani bozulmalar ya da kısmi dokunmatik kayıplarında kullanılacak olan yöntemdir. Yanlış anlaşılma olmasın sizler de bizler de boşa vakit kaybetmeyelim.

Selametle….

Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download redmi firmware
Download WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...