SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği

SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği samsung sm-t116nq telefon Özelliği SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği SM T212

SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği ülkemizde satılan sürümlerinde malesef mevcut değil. Sadece samsung tabletlere ait bir sıkıntı değil, diğer markalarda da aynı sorunlar mevcut. Yurt dışında satılan ürünlerinde telefon özelliği aktif olmasına rağmen ülkemizde satışa sunulan tabletin telefon özelliği malesef devre dışı bırakılıyor. Bunun açıklanabilir tek sebebi ise vergilendirilmesidir.

Birçok arkadaşımızdan gerek e-posta gerek ise yorum olarak SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği olan rom isteğinde bulunuldu. Ancak araştırmalarıma rağmen sırf samsung sm-t116nq için yapılmış bir telefon özelliği mevcut değil. Ancak bu rom’u deneme yanılma yöntemi ile yapabilirsiniz.

Elimde aynı tabletten olmadığı için malesef yeni rom yapımı ile uğraşamadım. Yabancı forumlarında bir kısmını gezdim ancak sonuç olumsuz. Eğer siz uğraşmak istiyorsanız, tabletinizin işlemci ve ekran çözünürlüğü aynı olan başka model bir tabletin rom’unu yüklemeli ve deneme yanılma ile  sonuca ulaşmanız lazım.

[ads2]

Eğer ki elime rom ulaşır ya da yaparsam siz değerli takipçilere buradan kesinlikle paylaşacağım; eğer sizde ulaşırsanız aynı paylaşımcılığı sizden rica ediyorum.

Selametle…

SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği olan rom bulunduğunda buradan paylaşılacaktır.

[ads1]
SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği samsung sm-t116nq telefon Özelliği SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği SM T212 300x216

SAMSUNG SM-T116Nq Telefon Özelliği