Rockstar Games’in Video Oyunu Bully iOS Ve Android’e Geldi!

Rockstar Games'in Video Oyunu Bully iOS Ve Android'e Geldi! Rockstar Games’in Video Oyunu Bully iOS Ve Android’e Geldi! bully annivarsary edition apk android 300x169 1

Oyun severler için Rockstar Games cephesinden güzel bir haber geldi. Sevilen video oyunu Bully: Anniversary Edition’a bundan böyle iOS ve Android platformları üzerinden ulaşılabilecek.

Rockstar Games cephesinden yapılan açıklamada Bully oyununun 10. Yıldönümünde yaramaz genç Jimmy Hopkins’in maceraları ve Bullworth Akademisindeki olayların artık iOS ve Android platformları üzerinden kullanıcılarla buluşacağı belirtildi.

Açıklamada ayrıca Bully: Anniversary Edition sürümünün ek dersler, görevler, karakterler ve daha pek çok şeyin yanı sıra orijinal sürümünde bulunan her türlü ayrıntıyla birlikte platformlarda yerini alacağı ifade edildi. Video oyununda gelişmiş yüksek çözünürlüklü grafikler, geliştirilmiş aydınlatma, dokular ve karakter modelleri ile beraber dokunmatik oyun için tasarlanan kontrollerde bulunacak. Bully: Anniversary Edition iPhone 7’ler için Apple Taptic Engine desteğini içerecek.

Bully: Anniversary Edition sürümü Android ve iOS platformunda kullanıcılarla buluşmaya hazırlanırken bizde oyunun geçmişine bir göz atalım.

unnamed Rockstar Games'in Video Oyunu Bully iOS Ve Android'e Geldi! Rockstar Games’in Video Oyunu Bully iOS Ve Android’e Geldi! unnamed

Video oyunu Rockstar Vancouver tarafından geliştirildi ve ilk kez 17 Ekim 2006 tarafından yayınlandı. O dönem için Playstation 2 ile birlikte oyun severlerle buluşuyordu. Daha sonraki zamanlarda oyunun sunulduğu alanlar çoğaldı. 4 Mart 2008 tarihinde Wii ve Xbox 360 içinde yayınlanmış oldu. Son olarak ise 22 Mart 2016’da Playstation 4 platformunda yerini aldı.

Bully oyunu temelde Jimmy Hopkins’in okul serüvenini ve bunun haricinde yaşadığı maceralarını konu alıyor. Bullworth şehrinde yaşananlar oyuncular tarafından kontrol ediliyor ve Jimmy ile beraber Bullworth Akademisindeki olayların içine giriliyor. Oyuncuların şehir içinde istedikleri gibi gezebilme imkanları bulunuyor. Ayrıca okuldaki derslere girip sınıfı geçmeye çalışmakta mümkün. Bunun dışında ek işler ve ana görevlerde Bully oyuncularını bekliyor.[ads2]

Uzun zamandır devam eden bu maceranın son sürümü olan Bully: Anniversary Edition Android ve iOS platformunda oyun severlerle buluşmayı bekliyor.