Mi Band 2 ve Xiaomi Mi Max Detayları

Mi Band 2 ve Xiaomi Mi Max Detayları Mi Band 2 ve Xiaomi Mi Max Detayları Mi Band 2 ve Xiaomi Mi Max Detayları mi band

Büyük bir Çin teknoloji firması olan Xiaomi gündemde olan Mi Band 2 ve Xiaomi Mi Max ürünlerine ait sızıntılar ortaya çıktı. Yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanan Çin merkezli firma teknoloji dünyasında büyük bir kitleyi etkisi altına almıştır. Gelişen teknoloji ile üretimi yapılan birbirinden farklı teknolojik ürünlerin gelişmelerinin gizli kalması da oldukça zor. Teknolojik gelişmelerle üretimi yapılan cihazlar üretici firmalar tarafından üstün bir şekilde önlem alınarak gizlenmediği takdirde haber hakkında sızıntılar ortaya çıkıyor.

Çin teknoloji firması tarafından üretimi yapılan Xiaomi Mi Max ve Mi Band 2 özellikleri ve fotoğrafları hakkında sızıntılar gerçekleşti. Genel olarak Xiaomi Mi Max şirketin diğer Mi Note ve Mi Note Pro modellerine çok benzeyen özelliklerini taşıyor. Mi Max 6 inçlik ekran boyutu ve metal kasası bulunmaktadır. Donanım özellikleri arasında 32 GB dâhili hafıza, 3 GB RAM, 6 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci yer almaktadır. Çinli şirket tarafından üretilen Mi Max aynı zamanda 16 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahiptir. Amiral gemisi kadar özelliklere sahip olmasa da büyük ekran tercih eden kullanıcılar için ideal bir çözüm sağlayacaktır.

[ads1]Aksesuar olarak bilinen Xiaomi Mi Band 2 yenilenen özellikleri ile artık tek bir ekrana sahiptir. Ekranında kullanıcıların fitness amacıyla bilgileri ve bildirimleri gösterilecek olan akıllı bileklik Xiaomi’nin Mi Fit akıllı telefon uygulamasının yerine bu banttan bildirimleri direkt olarak alacak.  10 Mayıs tarihinde duyurulacak olan her iki cihaz hakkında resmi açıklamalarla birlikte hakkında çıkan bilgilerinde gerçek olup olmadığını anlayacağız. Büyük bir merakla beklenen Çinli Xiaomi firması tarafından satışı sunulacak cihazlar özellikleri ile de kullanıcıları tatmin edecek.  Mi Max modelinin Asya dışında bir pazarda görülme ihtimali de olması da Mi Band 2’nin uluslararası pazarda satışa sunulacağı hakkında tahminler yer almaktadır.

[adsxk]