Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

iPhone Güvenliği Arttırıyor

Mobil, Yazılım 29 Şubat, 13:59'de eklendi 1819 Görüntülenme

Signal. Çok yeni olmamasına rağmen halen ülkemizde çok fazla bilinen bir uygulama değil. Ancak güvenliğe önem verenler için biçilmiş kaftan olarak göze çarpıyor. iOS ve Android işletim sistemleri için sürümleri var olan uygulama genel olarak uç-uca şifreleme sistemi ile çalışmakta. İlk olarak NSA dosyalarını sızdıran Edward Snowden ile adı anılan Signal, buradaki ününü iyi kullanmışa benziyor.

iPhone ile FBI’ın birbirlerine karşı duruşları aşikar. Apple ise bu durumu kendileri açısından kolaylaştıracak yollar aramaya devam ediyor. Kullanıcı verilerini korumakta ısrarlı olan Apple, Signal’i kendi yanında savaşa sokmuş görünüyor. Frederic Jacobs, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Apple’ın işletim sistemleri üzerinde güvenlik arttırıcı tedbirler için çalışmaya başladıklarını duyurdu. Bu bağlamda Signal’in üreticisi olan Frederic Jacobs ve Apple işbirliğinin durumu, kullanıcı verilerini korumada ne düzeyde etkinlik gösterebileceğine göre değişecek.

2016 Haziran’da Apple’da iş başı yapacak olan Frederic Jacobs’un ilk işi iMessage uygulamasındaki güvenlik açıklarını zorla porno izle kapatmak ve üst düzey bir güvenlik formatı sağlamak olacak. Bunun dışında eğer başarı sağlanırsa FaceTime uygulamasında da güvenlik arttırılacak ve şifreleme metodları geliştirilecek. Bu çalışmalardan başarılı sonuçlar alındığı takdirde iOS 10’un güvenliği de Frederic Jacobs’a emanet edilecek.

Bilindiği gibi Haziran ayında Apple bir konferans düzenleyecek. Bu konferansın ana başlıklarından biride güvenlik hususu olacak. Bu konferansa katılacak olan Apple geliştiricileri ilk olarak bu sorunu çözüme kavuşturacak yol haritaları geliştirecek. Bununla birlikte konferans sonunda iPhone 7 ile ilgili açıklamalar yapılması ve alınan güvenlik önlemlerinin tüketiciye iletilmesi bekleniyor.

 

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
free online course
download coolpad firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...