ios 9.2 için jailbreak

ios 9.2 İçin Jailbreak ios 9.2 için jailbreak ios 9.2 için jailbreak ios 9

İphone tüm sürümlerine jailbreak geliştirmeyi başaran grup ios 9.2 için jailbreak yapmayı başardı ve bunu diğer sürümleri gibi ücretsiz bir şekilde iphone kullanıcılarına dağıtacak olan TaiG grubu IOS’un yeni güncellemesi için jailbreak yayınladı. ios 9.2 için jailbreak geliyor başlığı ile sayfalarında paylaşan grup, apple’in ayağa kalkması nedeniyle geçici olarak sürümü yayında kaldırdı.

ios 9.2 için jailbreak çok yakın zamanda tekrar indirmeye sunulacak. Yayınlanacak olan ios 9.2 için jailbreak sürümü iphone 6s, iphone 6s plus ve İpad Pro dahil bütün cihazlarda çalışacak. İphone yeni güncellemesinin ardından bu kadar hızlı bir şekilde jailbreak sürüm yayınlanması inanın bizleri çok şaşırttı. TaiG grubu bu konuda gerçekten kendini fazlası ile aşmış, Apple’in artık bu adamları işe alması lazım.

[ads2]

ios 9.2 için jailbreak nedir ?

Jailbreak en kaba saba ve en anlayabileceğimiz kavramla kırılmış ve özgürleştirilmiş IOS sürümü demektir. İphone normal yazılımlarından kısıtlamalar mevcut iken, jailbreak yapılmış cihazlarda özgürce hareket edebilirsiniz. Tabii ki her özgürlüğün kısıtlamaları var ancak, bu özgürlük App Store bağlı kalmaksızın tüm uygulama ve oyunları denemenize oyun ve uygulamalara hile yükleyip kullanmanızı sağlar. Biliyorsunuz ki kırılmamış yani jailbreak yapılmamış cihazlarda hile kullanımı malesef mümkün değil, çünkü app store bu tür yayınları barındırmıyor.

[ads1]

JailBreak Garanti Dışı mı?

[ads2]

Tabii ki bir cihazı yasal olmayan bir şekilde yazılım yüklemesi yapıyorsunuz ve bu durumda cihazınız garanti dışı kalacaktır. İphone cihazınıza bu yüzden jailbreak işlemi yapmadan önce bir kez daha düşünmenizde fayda var.

TaiG grubu resmi twitter sayfasında ios 9.2 için jailbreak hakkında güncellemeleri ve gelişmeleri an ve an paylaşmaktadır. Jailbreak 9.2 sürümü yayınlandığı andan itibaren bende sizlere indirebilir sürümünü buradan paylaşacağım, yüklemesi ve kurması konusunda sizlere detaylı bilgiler vermeye ve yardımcı olmaya çalışacağım.

Selametle…

ios 9.2 İçin Jailbreak ios 9.2 için jailbreak ios 9.2 için jailbreak ios 9

ios 9.2 için Jailbreak