Harika Bir Telefon Daha Geliyor!

Harika Bir Telefon Daha Geliyor! Harika Bir Telefon Daha Geliyor Harika Bir Telefon Daha Geliyor! apollo

Harika Bir Telefon Daha Geliyor!

Bu zamana kadar Çinli firmaları kalitesiz mallar ürettikleri ile yargılıyorduk. Ancak son zamanlarda öyle telefonlar piyasaya sürülüyor ki, çoğu bilindik firma bu telefonların özelliklerine yaklaşan telefonları binlerce liraya satıyor. Son olarak Vernee isimli marka harika telefonu ile piyasaya çıkmayı bekliyor. Bu telefon fiyatı ve özellikleri ile bizleri kendimizden geçirecek gibi gözüküyor.

Harika Bir Telefon Daha Geliyor, Harika Bir Telefon Daha Geliyor Harika Bir Telefon Daha Geliyor! apollo 300x176

Harika Bir Telefon Daha Geliyor,

Son zamanlarda Çinli firmaların da telefon üretimine girişmeleri ile telefon piyasası oldukça canlandı ve her gün yeni bir telefon ile karşılaşıyoruz. Firmanın yaptığı açıklamalara göre 2 tür telefon olarak açıklanacak olan bu telefonlar, piyasaya bomba gibi düşecek. Vernee’nin Apollo modeli 5.5 inç ve 2K çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak. Ayrıca 6Gb gibi harika bir RAM kapasitesi ile birlikte gelecek olan telefon; 128 GB depolama alanı ile karşımıza çıkmayı planlıyor. Kamera özellikleri de bizleri gayet memnun edecek olan telefonda 21 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera bulunacak. Batarya özelliklerini merak edenler için malesef şimdilik batarya hakkında bir bilgi mevcut değil. Ancak bu kadar güçlü bir telefona yeterli bir batarya kullanılacağından eminiz. Çinli firma bu telefondan istediği verimi almak için fiyatları da uygun tutmayı planlıyor.

[ads1]
Telefonun özelliklerine tekrarda bakacak olursak;
  • Mediatek Helio X20 gibi güçlü bir işlemci
  • 5.5 inç ve 2K çözünürlüklü film izlemekten zevk alacağınız bir ekran
  • 6 GB Ram ve 128 GB depolama alanı
  • 21 MP arka kamera ve 8 MP önce kamera
  • USB Type-C (Son zamanlarda çıkan telefonların çoğunda bulunuyor.)
  • Elinizden düşürdüğünüzde kafanızı rahat ettirebilecek tam metal bir gövde

Bu telefonun tanıtım tarihi ise Nisan aylarının sonları olarak düşünülüyor. Eğer telefon alacaksanız ve güzel bir şey almayı planlıyorsanız 1 ay daha sabredin; sonucunda bu telefonu alabilirsiniz.

[ads2]