MWC 17’de Turkcell’i onurlandıran ödül!

En İyi Oyun Bilgisayarları

Xiaomi Pinecone işlemci detayları sızdırıldı

Honor V9 resmen tanıtıldı

Groop Tüm Sohbet Alışkanlıklarımızı Değiştiriyor

İnternet 19 Aralık 2016
194 Okundu

Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinden, dünyanın ise sayılı girişimcilerinden biri olan Hakan Baş öncülüğünde Türkiye’nin ilk ve tek unicorn adayı bir proje artık bizlerle.

Peak Games, Krombera , Anibera, Probera, Berabera  Lidyana ve SupperMassive kurucusu olarak tanınan teknolojiye yön veren girişimcilerden Hakan Baş’ın yeni girişimi olan Groop, tüm dünyanın sohbet anlayışını değiştirmek için aramıza karıştı.

Groop ile ilgi alanınıza göre seçtiğiniz kategorilerden görüşlerinizi paylaşabileceğiniz, bilgi alabileceğiniz yeni bir sohbet platformu. Groop’u daha kaba bir tabir ile tanımlamak gerekirse, Forum sistemi gibi kategorleri ve konu başlıkları mevcut, mesajlaşma uygulaması gibi her şey anlık, Scorp gibi konu başlıkları ve ilgi alanları mevcut. Tüm bunların karışımından oluşan sosyal bir platform.

Groop sadece sohbet uygulaması olarak tanımlamak oldukça yersiz olacak. Groop kullanıcıların ilgi alanlarına ve merak ettikleri konular üzerinden birbirlerine anlık olarak bilgi paylaştıkları sosyal platform.

Kullanıcılar sisteme üye olduktan sonra ilgi alanlarına göre kategorilere bakıyorlar, aramış oldukları konu başlıklarını bulamazlarsa yeni başlıklar açabiliyor ya da mevcut gruplara katılarak görüş, fikir ve sorunlarını dile getirebiliyorlar. Kullanıcıların paylaştıkları içerikler beğeni aldıkça level atlıyor.

Groop sayesinde ortak ilgi ve bilgi alanına sahip olduğunuz kişiler ile sohbet ediyor ve arkadaş olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sorun, duygu ve düşüncelerinizi anlık olarak paylaşıyor ve yardım alıyorsunuz.

Şimdilik sadece IOS için sunulan Groop yakın zamanda Android kullanıcıları ile de buluşuyor. Hakan BAŞ gibi takip ettiğimiz ve çok taktir ettiğimiz birinin bu güzel projesinden dolayı tebrik ediyor, yerli girişimi canı gönülden destekliyoruz.

Yazar Hakkında
Profili Görüntüle

E-Ticaret Uzmanı

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Sayfa da121 sorgu var. 1,428 saniyede yüklendi.