Taskmgr.exe Hatası Çözüm Yolu

LG UP %16’da Takılma Hatası Çözümü

Bilgisayarda BIOS Nasıl Sıfırlanır

Windows’ta iTunes 4013 Hatası Çözümü

Call Of Duty: Infinite Warfare Couldn’t Write A File Hatası Çözümü

Oyun 22 Aralık 2016
1375 Okundu

Call Of Duty: Infitine Warfare Couldn’t Write A File Hatası Çözümü aslında oldukça basit bir hata, donanımlarınız ya da driverlarınız da eksik bir durum yok. Sadece Call Of Duty Infitine hard disk yazma izni yok.

Bu hata daha çok korsan olarak yüklenen oyunlarda çıkmaktadır. Oyunu korsan olarak indirdikten sonra yaptığınız crackleme işlemi sonrasında oyun yazma yetkisini yitiriyor ve karşınıza bu şekilde bir hata çıkıyor. 63 GB’lık bir oyun indirmişken böyle ilk açılışta bir hata oldukça can sıkıcı. Çünkü AKK tamamen bitmiş ve oyun çalışmıyor. Bu hatayı aldıktan sonra çoğu kişi eminim bilgisayarlarının oyunu kaldırmadığını düşündü ve Call Of Duty Infitine Warfare sistem gereksinimlerini google’da aradı. Bunlara yapmanıza da gerek yok.

Canı güzelim oyunu indirdikten sonra oyunun EXE dosyası yani çalıştırma dosyası üzerine gelin ve sağ tık yaparak YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR‘ı seçiniz. Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızda oyun artık hard disk üzerine yazma iznine sahip olacak ve açılacaktır.

Ancak oyunu her açmak istediğinizde bunu uygulamanız gerekiyor. Eğer ki kalıcı olarak Yönetici izni vermek istiyorsanız. EXE dosyası üzerine sağ tık yapın Özellikleri seçin yukarıdaki sekmelerden Uyumluluk’a tıklayın. Tüm Kullanıcıların Ayarlarını Değiştir butonuna tıkayın ve Bu Programı Yönetici Olarak Çalıştır‘ı seçin hepsi bu kadar.

Artık oyununuz sürekli Yönetici modunda çalışacak ve hata vermeyecektir.

Call Of Duty: Infitine Warfare Couldn’t Write A File Hatası Çözümü Resimli Anlatım;

Call Of Duty: Infitine Warfare Couldn't Write A File Hatası Çözümü Resimli Anlatım; call of duty: Infinite warfare couldn't write a file hatası Çözümü

Call Of Duty: Infitine Warfare Couldn’t Write A File Hatası Çözümü Resimli Anlatım;

Yazar Hakkında
Profili Görüntüle

E-Ticaret Uzmanı

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Sayfa da119 sorgu var. 0,812 saniyede yüklendi.