Dell Inspiron 5558 İnceleme

Dell Inspiron 5580 Dell Inspiron 5558 Dell Inspiron 5558 İnceleme 2 d 1

Günlük ihtiyaçları eksiksiz karşılayacak olan Dell Inspiron 5558 sonunda Türkiye’de de satışa girdi. Dell Inspiron 5000 serisi Intel işletim sisteminin güçlü yanlarıyla donatılmış bir seri olarak göze çarpmakta ve kullanıcıların tüm günlük ihtiyaçlarının yanında oyun severler için de ortalama özellikleri karşılayacak bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Dell Inspiron 5558 modeli, 15,6” ekran boyutuna sahip ve gündelik yaşamın ihtiyaçları olan ofis programları, fotoğraf ve video oynatıcı ve düzenleyicileriyle maksimum performansa sahip, web deneyiminde de üst düzey bir deneyim sunuyor.

Klavye modeli olarak kullanıcıya tamamen rahat yazı yazma süreci sunmak için tasarlanmış olan Dell Inspiron 5558 modeli, FHD 1080p çözünürlüğe sahip ve yüksek çözünürlüğünün yanında tüm kişiselleştirmelere True Color ile izin veriyor.[ads2]

Dell markasının Türkiye direktörü ve marka müdürü olan Ufuk Tosun, verdiği demeçte Dell markasının dünya genelinde sunduğu üst düzey deneyimlerin Türkiye’de de kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak piyasaya sürülmesi için ellerinden geleni yaptıklarını iletiyor. Aynı demeçte Inspiron 5000 serisinin Türkiye’deki kullanıcıları için biçilmiş kaftan olduğunu ekliyor ve donanımı ve klavye rahatlığıyla hem iş hem de ev hayatında rahatça tercih edilebilecek bir seri olduğunu dile getiriyor. Oyun severler için de orta-üst bir model olduğunu, bu nedenle yüksek olmayan bir bütçeyle sıkıntısız bir oyun deneyimi yaşayabileceğini sözlerinin sonuna ekliyor.

Klasik renk seçenekleriyle Dell Inspiron 5558, 1299 TL ile piyasada alıcılarını bekliyor.