Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır

Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır Copy Bubble Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır 1111

 Copy Bubble ile Kopyala ve Yapıştır uygulaması android cihazlar için geliştirilmiş bir uygulamadır.

 

İnternette gezerken hangi tarayıcı olursa olsun Mobil Android cihazlarda kopyala ve yapıştır işlemleri yapmak büyük sıkıntılar doğurmaktadır. İstediğiniz yazıyı bir yerden kopyalayıp başka bir uygulamaya ya da başka bir siteye kopyalamak neredeyse çok zordur. Bazı uygulamalar kopyalama işlemine izin verirken bazı uygulamalar ise size kopyalama izni vermemektedir. Ya da birden fazla kopyalama işlemi yapma ihtiyacı duyduğunuzda bunların hepsini tek tek kopyalayıp yapıştırmanız gerekmektedir.

  Copy Bubble İle Kopyala ve Yapıştır uygulaması sayesinde sizi bunun gibi bir çok dertten kurtarmayı amaçlıyoruz. Programın oldukça basit bir arayüzü var. Kullanımı da çok kolay. Copy Bubble uygulamasının en güzel yanlarından biriside “Pano” diye hitap edilen bir hafıza sisteminin olması.  Yani birden fazla kopyalama işlemi yaptığınızda onların hepsini Panoya kayıt etmektedir. İstediğiniz zaman panodan alıp istediğiniz uygulamaya yapıştıracağınız gibi, gerek olmadığını düşündüğünüz an hafızadan da  silebilirsiniz.

  Copy Bubble ile Kopyala ve Yapıştır uygulaması çok küçük boyutlu olması da uygulamaya artı bir özellik katmakta. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit isteyen herkesin kullanabileceği arayüze sahip ve neredeyse telefon hafızasında hiç yer kaplamıyor.

 

Eğer Copy Bubble uygulamasının ayarlar kısmına girip birkaç ufak değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ayarlar menüsü de uygulama ekranı kadar oldukça sade. Yapabileceğiniz ufak değişikliklere gelince Auto Start Seçeneğinin seçili halde olması gerekmektedir, Auto Hide Bubble when Open seçeneği ile siz sadece kopyalama işleri yaptığınız zaman halkanın açılacağını sağlamış olursunuz.
Hide Bubble Satus Bar icon , bildirim çubuğundan uygulamanın bildirimlerini kaldırmaktadır.

 

Copy Bubble ile Kopyala ve Yapıştır uygulamasının kullanımına gelince siz herhangi bir standart kopyalama işlemi yapmaya çalıştığınızda uygulama hemen devreye girmektedir. Ekrana bir balon işareti gelecek ve siz kopyalama işlemi yaptığınızda balon içerisindeki sayı artacaktır (Resim 1). Siz ne kadar çok kopyalama işlemi yaparsanız sayı o derece artacaktır ve toplam size kopyalanan içerik sayısını gösterecektir. Balona tıklayarak kopyaladığınız yazılara erişebilir ve orada ister yapıştırma işlemi isterseniz silme işlemi, isterseniz facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşma işlemlerini yapabilirsiniz.

Resim 1

Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır Copy Bubble Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır 2

Kopyalam İşleminden Sonra Balon Yazısı

Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır Copy Bubble Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır 1

Kopyalama İşleminden Önce Balon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programdan Ekran Görüntüleri

Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır Copy Bubble Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır 3

Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır

Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır Copy Bubble Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır 4

Copy Bubble ile Kopyala Ve Yapıştır